Albert Çaçi: Po, kam mbështetjen e Priftit. Përballë s’kam kundërshtarë

May 8, 2015 10:44

Albert Çaçi: Po, kam mbështetjen e Priftit. Përballë s’kam kundërshtarë

Albert Çaçi ka thënë për mediat, se ka hyrë zyrtarisht në garën për të kandiduar për Bashkinë e Fierit.

Ai ka pranuar se ka mbështetjen e Dritan Priftit në këtë garë.

Ish-deputeti socialist për tre mandate, ka thënë se përballë nuk ka rivalë dhe është i bindur se do të fitojë.

“Kam mbështetjen e Dritan Priftit në këtë garë.

Përballë nuk kam kundërshtarë”, tha Çaçi, që më herët pati deklaruar se Fieri nuk është më një bastion i PS-së.

May 8, 2015 10:44
Komento

9 Komente

 1. Biku May 8, 11:33

  Po Albert, pasi e ropet PS-ne tanime kerkoni ta ndeshkoni ate. Bravo, shoku i Dritan Priftit.

  Reply to this comment
 2. miroo May 8, 11:34

  po sdha ndonje kokerr leku dritan prifti…………kokerr vote ske me pa o lale

  Reply to this comment
 3. Naftetari May 8, 11:39

  Ketu e prishe fare ske kandidat po me Prift videon ske gje ne torbe o Alberto.

  Reply to this comment
 4. Aleko Gjoka May 8, 13:33

  O Caci…!!,po ku ju cone mushka..??,po kaq budallenj beheni..,si thote populli…””per inat te sime vjere shko e fle me millonane(mullixhine)..””,po Prifti po e bene si “prifti”,une jame prifti,beni si them une e jo si kame bere une…,dhe ti vete me mendjen e Priftit…??!! Keto lloj kandidimesh e grumbullimesh jane perpjekje te deshtuara e dashakeqe..,pse nuk ju plotesuan juve ndonje deshire apo kerkes…,ju coni uje ne mullirin e “armikut” pra te kundershtari..,pra thene troc ju po ndihmoni kundershtarin sepse ai ju shfrytezon..,ju paguan…,ose ju ka premtuar…???!!!

  Reply to this comment
 5. fierake me toke ne leter May 8, 15:42

  Z. Aleko Gjoka, keta nuk prishin asnje pune, prishin vetem parate e tyre dhe mire tu behet. Po to o Berti nuk si te flasesh, he dislexik , si do to bindesh votuesit we te te japin voten?!?!? PSE akoma se me kuptuar we te Kane votuar per PSne se ti …aha nuk ke pàsur asgje ne torbe per njerezit por vetem ne thesin tend. Po Ben gabim qe lidhesh me Dritanin se te pakten nuk he I gjajshem me te.

  Reply to this comment
 6. Zhelefina May 8, 16:20

  Njerez si ky , jane ato lende te huaja (egjer),qe nxierr shosha e Rilindjes. Paska pasur shume zhul brenda vetes PS-ja , keta i kane dhene oksigjen edhe kryebanditit Sali Shpellar Vicidolit. !!!

  Reply to this comment
 7. gegetoske May 8, 17:01

  O njerez te mire, e keni gabim nga qe nuk beni llogari mire.
  Me shihni llogarine , ju lutem:
  4 persona x 1 vote bejne 4 vota
  4 vota x 1 lope bejne 4 lope
  4 lopi x 10 litra qumesht bejne 40 litra x 1000 leke litri x 30 dite bejne 1.200.000 leke te vjetra ne muaj ! Ja pra , e thjeshte ! Sa rroga e deputeti vlejne 4 votat e familjes sime.
  Rrofte, Prifti (Caci), se edhe do te ha ndonje kothere buke sa te rrojnr ato!
  Vafa……ulo PRIFT-CACI! Nuk u jap vote sikur ta di qe edhe shpirtin do me mbani gjalle!
  Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyytttttttttttttttt! PUSHTER !

  Reply to this comment
 8. jo keshtu caci May 8, 18:31

  Albert une te njoh dhe ti po te shikosh me siguri me njeh. Jam dakort qe mund te kete te pakenaqur nga radhet e Ps, por kjo nuk do te thote se do ta japin voten ty. Nese e lexon, me thuaj pse? une them se çdo vote per ty eshte dem, bile me keq se dhenia e votes se saliut dhe a di pse? Sepse ti miku im ja ke pare hajrin Ps e nuk mund te dalesh tani ti e te mbedhesh vota kunder Ps. Te te vije TURP.

  Reply to this comment
 9. Sido May 8, 20:44

  O Berti ! Deri tani ke patur respekt ne Fier ,por
  A je i sigurt se do ta kesh edhe ne te ardhmen
  pas kesaj qe po ben ?? Te keshilloj qe ta mendosh po qe se,
  ka vlere akoma per ty,fjala respekt …Une do te
  votoj per Ty,por kam frike se vota ime do te shkoj kot…
  Prandaj te ftoj publikisht te bejme nje “MAREVESHJE ” :
  Po fitove,nuk dua asgje, por po humbe do te me
  DEMSHPERBLESH ne masen….(caktoje vete )
  Te pershendes e te uroj sukses !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim