Xhafaj: Ata me sajesat dixhitale, unë me prokurorinë dhe policinë speciale

May 18, 2018 12:13

Xhafaj: Ata me sajesat dixhitale, unë me prokurorinë dhe policinë speciale

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj e ka quajtur dëshmitarin X si një qytetar dixhital të sajuar, ndërsa për të është e rëndësishme të bëjë detyrën.

“Dua t’ju them një gjë që këtu jemi në vendin e task force speciale kurse atje në vendin e sajesave dixhitale. Për të tjerat, detyra ime është të punoj për prokurori speciale dhe polici speciale. Detyra e tyre për qytetarin dixhital të sajuar. Për mua është e rëndësishme të bëj detyrën”, tha ai.

Bashkë me ambasadoren gjermane ministri i Brendshëm vizitoi task forcën speciale të operacionit “Forca e Ligjit” dhe atë “Anti Skifter”

o.j/dita

May 18, 2018 12:13
Komento

11 Komente

 1. Merrni nen arrest terroristin salih berisha ! c'prisni ? May 18, 12:42

  filmimet e deklarata e kryeqenit te politikes shqiptare ,
  Terroristin qe hedh ne ere jovetem shtyllat e tensionit te larte dhe vret gjyqtare e deputete ,protestues rrugeve
  e kudo ne cdo hape te politikes se tij ,

  aty e keni ,

  me ze e figure ,

  me Fakte qe i di gjithe bota shqiptare dhe ajo e huaj !

  me kercenime ne Parlament e media hapur :

  perse nuk merret i akuzuar per terrorizem shteteror

  salih Berisha kur Faktet therrasin -cirren e perplasen ne Veshet e Shtetit te Xhafes ,

  qe s’do ti pastroje veshet nga dylli i hipokritit qe perfaqson Shtetin Shqiptare ?

  Vepro ne emer te Shtetit Shqiptare e Drejtesise
  madje imponohe funxionimin e Drejtesise Shqiptare

  ose zhdukuni nga Shteti e funxionet qe mbani
  sepse jeni thjeshte hipokrite dhe nuk ndryshoni shume nga vet bastardet kriminele te bandave Berisha -meta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ktu do duket surrati juaj i vertete .Sot !

  Boll na cat carin 30-vjet politike Krimi ,shkerdhatash hipokritesh ,pederaste qe shkedhehen me njeri-.tjetrin
  duke u tallur me popullin ,nderkohe qe vet jeni ber mafioze miljonera

  Reply to this comment
  • Arben May 18, 13:18

   NE FATK POPULLI ESHTE I PAFAJSHEM

   Reply to this comment
   • Cili popull !!!!!!!!!!!!! May 18, 13:36

    populli Arben ,
    sigurishte qe nuk perjashtohet nga ky shtet qe jetojme sot ,
    por si kudo fale injorances se tij dhe kryesorja manipulimi uí trurit perdorja nga Politika – Shteti – ul veshet
    e futet ne vathe .
    S*mundet te presesh nji reagim nga nji popull ,
    qe nuk trasheigoj dot asnji Berthame si shoqeri ,
    qe nuk ka asnji Avandgarde qe ta orientoje dhe nxjer ate popull nga llumi ku e hedh Politika ,
    nji popull qe mashtrohet si nji femije ,qe i mungon cdo karaktere e kulture qytetari .

    Reply to this comment
 2. Toni May 18, 13:09

  Njesoj jeni. Ne burg e keni vendin.

  Reply to this comment
 3. info analitike May 18, 15:02

  Denimi i tet vellai nuk eshte sajese dixhitale o xhaxhi enveristi qe na deshe te beheshe simbol i vettingut. Po me c’fytyre do te besh vetting zotrote kur nje polic i thjeshte ne kushtet e tua do te ishte i detyruar te linte vendin e punes ndersa zotrote akoma ke goje te flasesh e jo vetem por ben dhe moral. Sa te patup qe jeni!

  Reply to this comment
 4. Lili May 18, 15:13

  Dégagez tous!
  Shpordhnu te gjithe
  Kjo duhet te jete motoja e qytetareve shqiptare kunder ketyre ‘pergjegjese’qe vetem palojne millionat e hasmojne shqiptaret per me mujt me vazhduar mutsihanet e tyre.
  Bashke populli kunder tyre,te djathte e te mjajte.

  Reply to this comment
 5. Plaku Xhuxhumaku May 18, 17:54

  Tamam, si thoshim atehere, Armiku na ka ne gryke te pushkes, ne e kemi ne gryke te topit, pune tjeter se i hengrem mutin.

  Reply to this comment
 6. Arber I May 18, 19:27

  Ne Vlore gjendet varri dhe ngrihet permendorja e Avni Rustemit.

  Reply to this comment
 7. valentina May 18, 21:30

  Z.Xhafa me shume ruhuni nga Edi Rama se nga SHQUPI, eshte pikerisht ky tip qe di gjithcka per cilindo ne kete vend,jane vellezer siameze me lulzim bashen.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim