Alketa shkon në punë me biçikletë nga Parku i Liqenit dhe kjo është rruga e saj e preferuar

July 21, 2019 11:24

Alketa shkon në punë me biçikletë nga Parku i Liqenit dhe kjo është rruga e saj e preferuar

Padyshim që Parku i Madh i Liqenit i transformuar nga Bashkia e Tiranës është kthyer në një nga destinacionet më të preferuara për qytetarët e Tiranës dhe jo vetëm.

Disa e zgjedhin për të kaluar kohën e lirë, disa të tjerë e kanë rrugë të përditshme për në punë, me biçikletë ose në këmbë.

Një nga këta është edhe moderatorja Alketa Vejsiu.

Ajo po shkon në punë me biçikletë përmes Parkut të Madh të Liqenit dhe thotë se është rruga e saj e preferuar në kryeqytet.

“Duke shkuar në punë me biçikletë nga rruga e Parkut te Liqenit. Kjo është rruga ime e preferuar ne Kryeqytet”, shkruan Alketa Vejsiu në Instagram, postim të cilin e ka bërë “share” në rrjetet sociale edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Link: https://www.instagram.com/p/B0I1vK8nASt/?igshid=c33ora59wy3b

j.l./ dita

July 21, 2019 11:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*