Altini lirohet nga burgu: Thanks Partisë Demokratike, F..k Edi Rama

January 7, 2015 10:45

Altini lirohet nga burgu: Thanks Partisë Demokratike, F..k Edi Rama

Pasi është mbajtur disa orë në qeli, Altin Goxhaj është liruar nga burgu.

Ai do të procedohet në gjendje të lirë për kundërshtim të forcave të policisë.

Pas është liruar, Goxhaj nuk ka harruar të fyejë kryeministrin Rama, ndërsa ka falenderuar Partinë Demokratike.

Thanks të gjithëve  Falë reagimit tuaj të dashur miq jam jashtë 

Thanks edhe Partisë Demokratike dhe medias.  F..k Edi Rama”, shkruan Goxhaj.

January 7, 2015 10:45
Komento

22 Komente

 1. veterani January 7, 11:00

  mos ki merak se hu me hu ka per tu ngul njeri thot populli tino..

  Reply to this comment
 2. shpellari king January 7, 11:31

  O evgjit i XHAXHIT.

  Reply to this comment
 3. i ri January 7, 11:34

  Dava legeni ,avokat ,,,! fanatik i semurepolitikisht ,pisqolle e zbrazur e zuzarit Sali ,varjani ,,,!

  Reply to this comment
 4. qerosi January 7, 11:34

  o majmun o legen falenderon partin e kriminelave se ashtu je dhe vet

  Reply to this comment
 5. studenti January 7, 11:42

  Ama tani e tregove teseren e partise. Po nuk shave nuk je antar i PD-se. GOMAR.

  Reply to this comment
 6. psy January 7, 12:17

  Gomar e kaluar gomarit !

  Reply to this comment
 7. dardan January 7, 12:27

  Keta tipa kur jane ne burg rrine si minj halesh dhe kur dalin nga burgu behen cuba malesh.

  Reply to this comment
 8. NAIMI January 7, 12:39

  Shiheni ne fytyre dhe vendosini dicituren. Njeri me bastard nuk besoj se mund te gjesh.I vetmi ekzemplar qe mund te jete ne planet. Nje sahanlepires, nje neverites,nje lehes qe nuk nxier asnje lloj gjahu,nje inskenus maskaradash. Ka mbeldhur rreth vetes disa llapaqener qe i bejne qefin njeri-tjetrit dhe karkojne te mbiellin sa me shume mjegull.Shikoheni ne rrjetin social te fb,cfar banalitetesh e mediokritetesh, si perkedhelin sedrat e tyre te qelbura .Sot ai e tregoi veten se kujt i sherben aq me mire per opinionin e aq me keq per te. Mos harxhoni kohen me kete monster lereni te lumturohet brenda mbreterise se vet te injorances.

  Reply to this comment
 9. pro.... January 7, 12:42

  101-sh qenke?!

  Reply to this comment
 10. Lul January 7, 13:42

  Ok

  Reply to this comment
 11. Eno January 7, 13:55

  Fuck You o Altin muti

  Reply to this comment
 12. kosta January 7, 14:27

  Rrobte e shtepise ketij lavires se ndyre,prostitute.

  Reply to this comment
 13. malesori January 7, 14:29

  o shqypni e mjera shqypni ?sa pisa dhe qelbesira kan MBIJE tek ty.apo thu se ike pjell prej sume qe me ardhte dita me i ba pleh per pula.

  Reply to this comment
 14. sofra January 7, 14:41

  Mos hyr ke dhoma 101.se hyn me mend e tua e del me mend e shefit

  Reply to this comment
 15. vendaliu January 7, 14:41

  Ti SALTIN GOXHAJ , je nje legen e b.lepires i SALI-SATRAPIT !!

  Reply to this comment
 16. Flamurtari January 7, 15:19

  Goxhaj nje person i perdorur nga PD sio te tjeret

  Mos ja vini re, Goxhaj eshte person qe mund te konsiderohet moster dhe bastard. Por, ai i sherben Partise Demokratike. Ai financohet nga kjo parti per te bere trazira. Neser do ta shihni kur te zgjidhet nga Sali Berisha sekretar i pergjithshem i Partise Demokratike. Sepse ne kete parti drejtojne edhe do te drejtojne njerez te tipit Goxhaj. A e pate ate gruan prototipe e greves qe e kishin hequr nga Zyra e Punes nga puna. U zgjodh anetare e KQ te Partise Demokratike edhe pse nuk ishte anetare e e kesaj partie. Edhe Ristani pa qene fare anetar i PD-se, u katapultua deputet dhe sekretar i pergjithshem i PD-se, vetem se u perdor nga kjo parti per te vjedhur votimet e vitit 2009 dhe 2011.
  Njerezit me “merita” PD i “shperblen”.

  Reply to this comment
 17. peci luku January 7, 15:53

  Po ky mut qenka I pa edukate avokati I bythes

  Reply to this comment
 18. vorribomsi January 7, 17:04

  Si jashtqitje breshke dukesh o kokraku!!!

  Reply to this comment
 19. Fola January 7, 17:05

  O rrot k…

  Reply to this comment
 20. M A R K O January 7, 17:55

  Avokat… ? Ky eshte nje koqekandari i pashoq…

  Reply to this comment
 21. SuloKapedani January 7, 21:50

  Eksperienca ka treguar gjithmonè se njeriu ne shkollè mèson kurse ky i ndèrkryeri ka lènè.Avokat…? Turp i botès…por si shkruan dikush qè èshtè 101-èsh. Po vèrtet tamam 101.Nè socializèm ekzistonte njè repart ushtarak xhenjo ku shkonin ushtar ata qè ishin tipa halldupi tamam si ky kaushi avokat.Ata punonin nèpèr tunelet e ushtrisè e çfardo lloj punèsh tè ushtrisè Ky aty do e kishte vendin me siguri,por tani i ka marrè saloviçi me vehte dhe i gradon me detyra si tipat Ristani me tufèn e servilave keqbèrès e kriminela.

  Reply to this comment
 22. info analitike January 8, 14:49

  Komentet e mesiperme jane pasqyre e faktit se berishizmi eshte nje fenomen qe verifikohet edhe tek votuesit e majte te cileve nuk u behet vone nese vendoset apo jo shteti ligjor. Per ata ka rendesi qe shteti te hakmerret duke keqtrajtuar kundershtaret politike, njesoj sic bente Berisha me opoziten, edhe atehere kur eshte ne shkelje te hapur ligjore.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*