Altini kërkon burgosjen e Koços

August 23, 2014 10:44

Altini kërkon burgosjen e Koços

Nuk është hera e parë që Altin Goxhaj dhe deputeti Koço Kokëdhima kanë përplasje. Përpara disa ditësh Altini

ka paraqitur një kallëzim penal në prokurori ndaj Koços me akuzën “pengim të Hetimeve të Pedofili-Gate”.

Në një njoftim të shpërndarë në Facebook ai shkruan: “Kallëzim Penal ndajDeputetit Koço Kokëdhima për kryerjen e veprës penale të dhënies dhe të shpalljes së të dhënave në kundërshtim me ligjin (Neni 313/b “Ndalimi i dhënies dhe i shpalljes së të dhënave në kundërshtim me ligjin”) e cila dënohet me gjobë ose me burgim deri në dy vjet dhe, dhe kur nga kryerja e kësaj vepre kanë ardhur

pasoja të rënda për shëndetin e tyre, me burgim nga 6 muaj deri në tre vjet. Kokëdhima si person i implikuar në këtë ngjarje e ka kryer me koshiencë këtë veprim duke rritur shkallën e presionit psikologjik mbi një grua të ve me katër fëmijë jetimë duke qenë në dijeni të faktit se në çfarë gjendjeje në përgjithësi dhe në veçanti ndodhet zonja në fjalë!”

Po ashtu Altini kërkon që të hetohet nëse Koçoja ka qenë ose jo prezent në marrjen në pyetje të denoncueses dhe kush ka qenë tagri i tij në këtë situatë dhe a ka ndërhyrë ai në pyetjen e denoncueses, etj.

Vështirë e ka Altini t’ia dalë mbanë 🙂

Megjithatë, duket se kjo është çështja e vitit për të; të na fusë në burg Koçon! Pupupuuu! 🙂

 

Rubrika “FACEBOOK SPY” çdo fundjavë në DITA.

August 23, 2014 10:44
Komento

36 Komente

 1. matteo August 23, 10:53

  Une do te isha dakord me kete Altinin denoncues, po me nje kusht, qe Kocoja te shkoje atje pas Altinit, qe eshte bere i famshem me pislleqet e te gjitha llojeve.

  Reply to this comment
  • igli August 23, 12:33

   Ik o se na hapet barkun!!! Me altin goxhaj krahasoni nje njeri qe po ben dhjetra projekte ne jug!

   Reply to this comment
   • MILANIST August 23, 12:45

    nje njeri si altin goxhaj eshte nje mekat per njerezimin..ky eshte nje barcalete e gjalle!

    Reply to this comment
   • tito August 23, 13:18

    Apapa kush doli e foli..o gomar mos te mbifte fara, ngado shkoj me del perpara!!

    Reply to this comment
   • Igli Koqos August 23, 18:38

    @ Igli,
    Mos me projekte ne Jug ti konsideron edhe investimet te tipit Cane. Ne keto lloj projektesh Koqoja eshte master i vertete. Po kur koqet e Canes ju varen ne qafe Koqos ahere Koqoja yne u distancua. Dhe ceshte me keq koqet e Canes kerkon tja vare Rilindjes ne qafe.

    Reply to this comment
    • Bedriu August 23, 20:00

     Po me pare perse nuk kerkoni burgimin e hajdutit me cisme Ardian Fullani qe e ka boshtisur Banken e Shtetit, ju qelbesirat e sale serbit, po merreni me nje pusht pa vlere si Canja, kur pushta si ai ka me qerre ne rradhet tuaja?

     Reply to this comment
     • info analitike August 24, 08:17

      Bedri,
      Altini ishte nder te paktet qe doli ne proteste kunder Fullanit.

   • elio August 23, 19:37

    Altini eshte qelbesira por koco kokedhima eshte ndyresira nr1. Nuk po I shohim projektet per jugun, pervecse llafe kot nga orthodhoksia..

    Reply to this comment
  • igli August 23, 12:38

   Altin Goxhaj eshte njeriu me i ulet ever! Nuk ka qenie me te ndyre se ai, hapte porno ne mes galeris. Eshte nje pervers i pashoq.

   Reply to this comment
  • VIKTORI August 24, 08:07

   Altini te kerkoje arrestimin e kryeministrit Rama pasi Salushi me Fullhanin grabiten banken e shtetit shqiptar

   Reply to this comment
 2. E VERTETA August 23, 11:00

  Burgosjen jo, se s’ka perse te jete Koco pergjegjes per mendjen e nje qelbesire. A, nese ka patur te dhena dhe fakte qe qelbesira pedofil ka pasur pervoja te tjera te ngjashme me perpara si rasti i regjistruar nga Elvira, atehere pergjegjes eshte dhe Koco.
  Pooor, Kokedhima duhet te beje nje gje, ne vend te qelbesires pedofil te arrestuar, duhet te vendose dhe punesoje Elviren. Dhe te kerkoje nje falje publike, dhe jo te fshihet pas frazave te mefshta! Nga ana tjeter eshte e turpshme, qe perpiqen te hidhen hije dyshimi mbi Elviren (si k…, e Berishes, etj). Edhe ne ka probleme me privacine e saj, ne fund te fundit ajo eshte nje grua e varfer, dhe megjithate tregoi dinjitetin maksimal duke mbrojtur nderin e saj dhe te vajzes se vet te mitur perballe nje maskarai te neveritshem…

  Reply to this comment
 3. Erion Qumeshtori August 23, 11:11

  Doli edhe ky spiuni, sahanlepiresi…….

  Reply to this comment
 4. info analitike August 23, 11:21

  Gazetarit gaztor anonim ndoshta i ka shpetuar fakti se Koco Kokedhima krahas gazetave te djathta i ka permendur emrin edhe Dites se Thanos bashke me Temen e Bazes nder mediat qe e perdoren ceshtjen per ta sulmuar.
  Cfare t’ju shkruaj – upupupu ju ruajte zoti nga inati i Kocos!!!

  Reply to this comment
  • Bedriu August 23, 20:04

   Mor mik,

   ketu ne amerike dalin edhe kongresmene apo deputete perversa, apo nejrez qe punojne per ta, por nuk akuzohet partia qe i perkasin, apo deputeti qe e ka punesuar. Do te ishte ndryshe nqs ky cane pushti do te kishte patur precedente me perpara dhe Kocua e kish vene aty pa e kontrolluar me pare. Atehere mbane pergjegjesi morale Kocua.

   Reply to this comment
   • info analitike August 24, 08:26

    Bedri,

    Mos te bejme krahasime qe nuk qendrojne as ne qiell as ne toke e sidomos kur kerkon te mbrosh nje si Koco Kokedhima.
    Po kur emeron njerez te denuar sic beri Koco ne Vlore cfare te bejne ne Amerike?
    Cfare bejne ne Amerike me hajdutet e pronave si Kocoja me shoke?
    Po kur Albetrolin e administron si te ishte prone private duke refuzuar edhe kontrollin nga KLSH-ja cfare te bejne ne Amerike?

    Reply to this comment
 5. As August 23, 13:06

  Ku e merr rrogen Altini dhe ne cilin grazhd ha. Kush e di te pergjigjet, do ja di per faleminderit

  Reply to this comment
 6. Studenti August 23, 13:19

  Ky Altin djali eshte jashteqitje e plakut Salkrimut.

  Reply to this comment
 7. Mark uk August 23, 14:07

  As:Dukesh se ju ka ngelur ne gjak,qysh ne komunizem se cfar bene tjeri.Te pakten ateher pagueshe,po tani e beni falas a ju paguajn.

  Reply to this comment
 8. gezimi August 23, 15:29

  Altini nje bole gomafi, se kush I ka thene se je I zgjuar.

  Reply to this comment
 9. emigranti August 23, 17:03

  U me plac buzen me plac qe kerkon te luash rolin e avokatit.Po ti nuk merr vesh se nga lidhet gomari, o derezi e kerkon te ballafaqohesh me 2K.U be Rexhini te dal mnbi Qeparon, fshatin e kapedaneve te bregut.Si paske lene gje babait, tepke kur thone korcaret

  Reply to this comment
 10. Jozi August 23, 17:31

  ALTIN MOS TE KA GACMUAR GRUAN A MAVRI??

  Reply to this comment
 11. jorgo August 23, 17:55

  emigranti,
  po ky palo Altini mos eshte gje djali largqoftit Enver Goxhajmnga fshati Rexhin i Kurveleshit..Mos pyet ku e merr rrogen me spiunlleqe,rrqce e poshter keta edhe ne fshate,pyet per te jatin te te thone cfare halje eshte..lere te birin rrace mut jane keta…

  Reply to this comment
 12. jorgo August 23, 17:57

  emigranti,
  po ky palo Altini mos eshte gje djali largqoftit Enver Goxhaj nga fshati Rexhin i Kurveleshit..Mos pyet ku e merr rrogen me spiunlleqe,rrugace i poshter keta njifen edhe ne fshate,pyet per te jatin te te thone cfare halje eshte..lere te birin rrace mut jane keta…

  Reply to this comment
 13. Jim August 23, 18:35

  Nuk lot Hena pse lehin qente….

  Reply to this comment
 14. M A R K O August 23, 19:32

  Ky Altin Goxhaj ploteson kriteret per ne LGBT

  Reply to this comment
 15. mira August 23, 21:33

  Cfar pune bo ky Altin idioti se nuk ja di mbiemrin.Sipas tij duhet me e
  burgos perjet Salen per ceshtjen e Ylli Pangos.Gerrictar

  Reply to this comment
 16. kubani August 24, 03:26

  Altini ka te drejte,ne baze te kodit penal,por kush do ta zbatoje me korrektesi kodin ?
  Une do te pergjigjem ne emer te popullit ASKUSHI….!

  Reply to this comment
 17. Jozi August 24, 07:51

  OMARKO ALTINI ESHT KRYETAR LGBT PARTNERI ITIJ ESHT SALA

  Reply to this comment
 18. PALOQJA IPD-SE August 24, 09:10

  ik more i degjeneruar pederas

  Reply to this comment
 19. mëno August 24, 10:38

  Ky eshte nje alabak dhe eshte e turpeshme qe gazetaria hyne ne FB e tij. Ky ka qe nga 1990 qe vertitet neper foltore, duke ju lepir here Saliut e here Fatosit. Shpresojme qe qeverria e soteme nte mos merret me kete mjeran rruge me karakter te deformuar. Prandaj nuk ja vlen te merresh me te. Sa per denoncimin e tij, ai mbaron qe nga momenti qe Altini shfaqet ne tV.

  Reply to this comment
 20. beni August 24, 13:17

  Po ky xhoria gjalle eshte ky akoma. Po ik o xhore futi na 1 qofte o k.re me zile.Ske ca ben ti dhe do ti bihesh babit ne sy. Ik o tince bej cicin

  Reply to this comment
 21. papi August 24, 15:50

  o tini ngele duke i lepire bythen saliut o legen

  Reply to this comment
 22. Jozi August 24, 18:58

  SHUM ORDINER KY ALTINI ME VJEN SHUM KOQ SE KAQ E KA KAPACITETIN

  Reply to this comment
 23. alfade August 24, 19:49

  Merren me Kocon dhe jo me Full-hajnin ! Altini ,si sejmen i Berishovicit , hedh shashka per
  te mbuluar mega hajduterine e trinomit : Sali Fasllic Milloshit- Bashicit – Fullhajnit …..!!!!!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim