Ambasada Amerikane njoftim të rëndësishëm: Fluturimi i vetëm për qytetarët që të kthehen në SHBA

March 25, 2020 13:21

Ambasada Amerikane njoftim të rëndësishëm: Fluturimi i vetëm për qytetarët që të kthehen në SHBA

Ambasada e SHBA nxit qytetarët amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në Shtetet e Bashkuara, përveç rasteve kur jeni të përgatitur për të qëndruar në Shqipëri për një kohë të pacaktuar.

Të gjitha pikat kufitare janë të mbyllura dhe për momentin ka vetëm një fluturim ditor që niset nga Shqipëria, i kompanisë Air Albania.

Nuk ka asnjë information të dhënë për sa kohë do të vazhdojë ky fluturim.

Fluturimi i Air Albania niset nga Tirana për në Stamboll, ku ju mund të merrni fluturimet për në Shtetet e Bashkuara.

Për më shumë informacion, klikoni këtu: https://bit.ly/2UiEwBQ

Qytetarët amerikanë në Shqipëri që kanë nevoje për ndihmë urgjente, ju lutemi të nisni një email në: [email protected] 

j.l./ dita 

March 25, 2020 13:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim