Ambasada e SHBA-së në Tiranë, kartolinë urimi për shqiptarët

January 1, 2016 17:19

Ambasada e SHBA-së në Tiranë, kartolinë urimi për shqiptarët

Ambasada e SHBA-së në Tiranë ka shpërndarë sot kartolinën e vitit të ri për të gjithë shqiptarët duke iu uruar gëzuar 2016 dhe njëkohësisht kujton për secilin zotimet për këtë vit të ri.

Ambasada e SHBA-së në Tiranë nëpërmjet faqes zyrtare Facebook shkruan mesditën e sotme:

“Gëzuar Vitin e Ri të gjithëve. Kemi hyrë zyrtarisht në vitin 2016! Cilat janë zotimet tuaja për këtë vit të ri?”

January 1, 2016 17:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*