Ambasada e SHBA-së: Rinovimi i vizës tani mund të bëhet me postë

August 30, 2018 11:48

Ambasada e SHBA-së: Rinovimi i vizës tani mund të bëhet me postë

Ambasada amerikane në Tiranë ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata që duan të rinovojnë vizën në SHBA.

Në një postim në rrjetet sociale, Ambasada Amerikane tregon se ka një program për rinovimin e vizës me postë.

“Mua dhe Kenny-t nuk na pëlqen të presim në radhë! A e dini se Ambasada e Shteteve të Bashkuara Tiranë ka një program për rinovimin e vizës me postë? Shikoni me kujdes për të parë nëse kualifikoheni. Nëse po, mos prisni në radhë dhe dërgoni aplikimin tuaj me postë! 👉 #PyetAnnën”-thuhen në mesazhin e Ambasadës Amerikane”, shkruhet në faqen e ambasadës në facebook.

l.h/ dita

August 30, 2018 11:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim