Ambasada e SHBA uron shqiptarët: Gëzuar festat e nëntorit Shqipëri

November 29, 2017 15:10

Ambasada e SHBA uron shqiptarët: Gëzuar festat e nëntorit Shqipëri

Ambasada e SHBA në Tiranë ka uruar festat e nëntorit, 105 vjetorin e Pavarësisë dhe 73-vjetorin e Çlirimit të Shqipërisë.

Në një foto me motive popullore shqiptare të postuar në rrjetet sociale shkruhet: “Gëzuar festat e nëntorit, Shqipëri“.

Ndërsa urimi shoqërohet me një mesazh të konsullit të ambasadës për pyetjet që i drejtohen për çështje të ndryshme. “Mirëpres me kënaqësi pyetjet tuaja për këtë javë! | Happy November Holidays! Happy to ansëer questions again next week!”, thuhet më tej në mesazh.

November 29, 2017 15:10
Komento

1 Koment

  1. intelektuali November 29, 17:56

    Ambasada e SHBA uron per 29 nentorin?

    PO 29 NENTORI I ZI JUGOSLLAV VRAU ME TORTURA CNJEREZORE SEKRETARIN E PARE TE AMBASADES AMERIKANE, LONI ADHAMI DHE NDEPREU MAREDHENIET DIPLLOMATIKE ME SHBA DERI NE VITET 90-TE?

    Ky lajm ne gazeten DITA me te vertet i kalon te gjitha imagjinatat njerezore!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim