Ambasada franceze në Tiranë: Jemi në zi, jemi në luftë

November 14, 2015 13:19

Ambasada franceze në Tiranë: Jemi në zi, jemi në luftë

Ambasada e Francës në Tiranë ka reaguar sot përmes një deklarate ku theksohet se Franca është në zi dhe në luftë.

“Shteti islamik i ka hapur luftë Francës. Ne vajtojmë sot viktimat ndërsa bilanci mund të rritet” – ka thënë ambasadori Bernard Fitoussi.

November 14, 2015 13:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim