Ambasada shqiptare: Nuk ka shqiptarë të tjerë të plagosur

August 25, 2016 12:54

Ambasada shqiptare: Nuk ka shqiptarë të tjerë të plagosur

Ambasada e Shqipërisë në Romë bën me dije se gjendja e 5 shqiptarëve të plagosur në Romë është e mirë dhe pritet të dalin shumë shpejt nga spitali.

Ajo thotë se nuk ka të dhëna për shtetas shqiptar të tjerë të plagosur apo që mund të kenë humbur jetën.

Njoftimi:

Gjendja e 5 të plagosurve ne Rome është shumë e mirë, pritet të lënë spitalin shumë shpejt. E plagosura ne Rieti është në gjendje mëe të mirë dhe se shpejti do te lere spitalin.

Ndërsa gjendja e të plagosurës ne Aquila paraqitet më e qëndrueshme sot. Nuk ka të dhëna për shtetas shqiptar të tjerë të plagosur apo qe kane humbur jetën.

August 25, 2016 12:54
Komento

1 Koment

  1. info analitike August 25, 20:13

    Late nam o shoke diplomate sa qe edhe kaubojsi u tall me juve dhe me ministrin e puneve te kota per deklaratat qe keni bere.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?