Ambasadorët Lu dhe Vlahutin takim me Metën

June 10, 2016 12:47

Ambasadorët Lu dhe Vlahutin takim me Metën

Ambasadori SHBA-së, Donald Lu dhe ambasadorja e BE-se Romana Vlahutin janë takuar mesditen e se premtes ne kryesine e Kuvendit, me kryeparlamentarin Ilir Meta.

Takimi zhvillohet një dite pasi Kuvendi futi ne kalendarin tre javor te punimeve draftin e reformës në drejtësi, per te cilin opozita nuk ka dhene konsensus.

June 10, 2016 12:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim