Ambasadorët Lu e Vlahutin sot takim me grupin e PS-LSI, nesër me PD

May 10, 2016 08:59

Ambasadorët Lu e Vlahutin sot takim me grupin e PS-LSI, nesër me PD

Ditën e sotme, ambasadori i SHBA, Donald Lu dhe ajo e BE, Romana Vlahutin do të zhvillojnë takime me grupet parlamentare të PS dhe të LSI.

Sipas burimeve, takimi me grupin e parlamentar të PS do të zhvillohet në orën 15:00, ndërsa me grupin e LSI në orën 17:00.

Ndërsa takimi me grupin parlamentar të PD do të zhvillohet nesër, pasi sot kryeopozitari Lulzim Basha ndodhet për një vizitë në Itali.

May 10, 2016 08:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*