Ambasadori amerikan në shkollën “4 Dëshmorët” në Tiranë

June 21, 2015 21:18

Ambasadori amerikan në shkollën “4 Dëshmorët” në Tiranë

Ambasadori  i SHBA-së në Tiranë, Donald  Lu, pas vezhgimit të votimit  në disa qytete në Shqipëri , apo në zona të nxehta si Vora, përmbylljen e vëzhgimit e ka kryer në Tiranë, në shkollën “ 4 Dëshmoret” ku ambasadori Lu ka qëndruar për më shumë se një orë dhe ka ndjekur nga afër procesin e mbylljes së kutive të votimit, në dy qendrat e votimit të shkollës “ 4 Dëshmorët” deri në momentin e mbërritjes së kutive të njësisë 8 në zonën e numërimit. Ambasdori amerikan nuk ka preferuar të prononcohet përgjatë gjithë ditës për procesin e votimit.
June 21, 2015 21:18
Komento

5 Komente

 1. Gjenerali i Saliut June 21, 21:25

  Ky eshte dora e Sales!!!

  Reply to this comment
 2. LABI June 21, 21:34

  PO KY QENKA MJERANE FARE!!!!! PO VETEM AMERIKA KA AMBASADORE NE SHQIPARI?
  PO KY JA KALOI ARVIZUSE’!!! DUHET TE LARGOHET SE PO NDENJ ME, E SIGURT VJENE SALA NE PUSHTET. SE NUK FLETE KOT I NDERUARI GERI KOKOLARI!!!!! NE KEMI PASUR RESPEKT TE MADH PER AMERIKANET, PO KETA QENGAN KOPANER FARE!!!!

  IK MOR ZOTI LU NE FURIKUN TEND, DHE LERI REHATE SHQIPTARET NE HALLIN QE I KA ZENE. TE JESH I BINDUR, NUK E SJELLE DOT BERISHEN ME MASKEN E SELAMIT NE PUSHTET…. NUK VOTONE ME NJERI PER PD-ne,SE ESHTE PARTI E AGJENTEVE, TRADHETAREVE, KRIMINELEVE,SEKSEREVE, GENJESHTAREVE……

  MOS U BEJ PJESE ME TE KEQEN…PO SHIKO ATE KRYEKRIMINELIN BERISHA……

  Reply to this comment
 3. AM June 21, 21:56

  me futen te dridhurat kur shikoj keto ambasdore sidomos zotin Lu qe ka marre rolin e hetuesit,analistit,katalizatorit albitrit dhe se fundi te menge perveshur si arvizuja.
  ,
  nje pjesmarrje kaq e madhe dipllomatesh,dhe nderhyrjet e tyre banale tregojne se shteti shqiptar eshte inegzistent dhe populli eshte shume i zhgenjyer qofte nga klasa politike qofte nga keta xhambasadore.

  zoti ambasdor i nderuar:

  shqiptaret nuk kane nevoje as per nenpunes ambasade si albiter ,as polic trafiku,as hetues dhe as “show men” qe perdite dalin ne Tv disa here

  shqiptaret kane nevoje per ambsador dhe nese jeni i tille duhet te jepni sinjalin SOS

  PRA SHQIPERIA KA FALIMENTUR DHE VETEM VENDOSJA E GJENDJES JASHTEZAKONESHME MUND TA RREGULLOJE ATE..DUKE FILLUAR NGA ARRESTIMI I SALIQENIT..TE TJERAT RREGULLOHEN PER 24 ORE

  Reply to this comment
 4. sopiqoti June 22, 07:30

  Do te ishte mire qe ambasadori LU mbas vezhgimeve

  Reply to this comment
  • sopiqoti June 22, 07:36

   Do te ishte mire qe ambasadori LU mbas vezhgimeve qe beri,mbas atyre qe pa direkt lidhur me procesin e votimit,,konstatimet e tij te jene pergjigje e atyre 9 brockullave te Sali Berishes.Mjaft me me perkedheli per plakun Mere.

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin