Ambasadori Donald Lu, takim me kryeministrin Rama

November 15, 2017 12:32

Ambasadori Donald Lu, takim me kryeministrin Rama

 

Ambasadori amerikan Donald Lu është duke zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama në zyrën e këtij të fundit.

Nuk dihet ende se cila është arsyeja e këtij takimi mes ambasadorit amerikan Lu dhe kreut të qeverisë.

November 15, 2017 12:32
Komento

4 Komente

 1. ANTIKRISHTI November 15, 13:09

  DY YRNEKE ANALFABETE NE NJE DERE, NJERI PJERDH TJETRI MBAN ERE!?

  Reply to this comment
 2. Pasuese "NENE Pashako" November 15, 13:54

  Mire mire …po nuk bisedohet me ,,kembe permbikembe,po gju me gju…
  Nene Pashako.

  Reply to this comment
 3. prizem November 15, 17:06

  @ANTIKRISHTI
  Pa….sa “alfabet” qe je, si e gjete?

  Reply to this comment
 4. Antifashisti November 15, 23:35

  MESAZHI i FUNDIT

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*