Ambasadori Lu takon Nishanin

March 4, 2015 14:14

Ambasadori Lu takon Nishanin

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Lu ka zhvilluar një takim me Presidentin Bujar Nishani.

Takimi mes tyre ka zgjatur rreth 30 minuta, ndërsa nuk bëhet e ditur ende zyrtarisht se për çfarë mund të jetë biseduar gjatë takimit.

Takimi vjen në një kohë kur situata politike në vend është e trazuar pas akuzave të deputetit Tom Doshi, si dhe përplasjet mazhorancë-opozitë.

 

March 4, 2015 14:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim