Ambasadori Lu uron shqiptarët

December 31, 2017 18:27

Ambasadori Lu uron shqiptarët

Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu ka uruar të gjithë shqiptarët nëpërmjet faqes zyrtare të ambasadës në Facebook.

“Të gjithë ne në ambasadën amerikane iu urojmë të gjithë miqve tanë në Shqipëri një Vit të Ri plot shëndet dhe lumturi. Shqipëria është një vend i jashtëzakonshëm, me njerëz të mrekullueshëm. Le ti ripërkushtohemi ndërtimit të një të ardhmeje më të drejtë, më të begatë dhe më të sigurtë për fëmijët tanë”, uron Donald Lu.

December 31, 2017 18:27
Komento

9 Komente

 1. intelektuali December 31, 18:31

  INSHALLAH QE TE MOS NDERROHET MENDJA RRUGES SE VESHTIRE QE KE FILLUAR ME NDESHKIMIN E MAFIES SE KUQE ME PUSHTET QE LA PAS “MONSTRA” ENVER HOXHA PER TA VENE NE SHINA DEMOKRATIKE ME NE FUND SHTETIN TONE FATKEQ!

  Reply to this comment
 2. Adih December 31, 18:46

  Faleminderit i nderuar Zoti LU .Edhe ne , ju urojme juve dhe nepermjet jush ,gjithe popullit Amerikan Gezuar Vitin e RI 2918 ,begati e lumturi . .
  Le te jete per Shqiptaret e vuajtur, ne keto 7 dekata , viti i mbare ,dhe fillimi i nje kthese pro perendimore..

  Reply to this comment
 3. Adih December 31, 18:49

  Faleminderit i nderuar Zoti LU .Edhe ne , ju urojme juve dhe nepermjet jush ,gjithe popullit Amerikan Gezuar Vitin e RI 2018 ,begati e lumturi . .
  Le te jete per Shqiptaret e vuajtur, ne keto 7 dekata , viti i mbare ,dhe fillimi i nje kthese pro perendimore..

  Reply to this comment
 4. Jetimet e 21 Janarit December 31, 19:00

  ‘miqve tane’!?
  Kush janme ‘miqte’ e tu ne kete vend qe dikur quhej sKiperi tani bere shkrumb e hi nga Neroni Sali!?
  -‘burrat e shtetit’?
  -‘yjet ne ne gjitje!?
  -Simboli krimit Sali Neroni!?
  -Simboli korruèsionit daj Meta!?
  -Vrasesi e hajduti Lul Basha!?
  -Ish tere femijet e bllokut qe realizuan terapine e shokut!?
  -Damir Fazlliq ,Nue kalaj,,Medija,Xen sypeshkaqeni .Taçi,muxhahedinet serbet greket e tere kallam kusuri qe si abvokate kane patur Ameriqine llallat NATO ,’zerin e Amerikesì’ e tre biberajt antishqipetare qe mbollen e mbjellin Z I N E ….

  Reply to this comment
 5. Adih December 31, 19:38

  ..

  Reply to this comment
 6. Mario Neta December 31, 20:30

  Flm. per kete urim kaq te perzemert, zoti Lu.

  Une, miku juaj, jam jashtezakonisht, shume, teper, boll i kenaqur…

  Pyetje: Po ndonje urim special per ata miliona SHQIPTARE me banim jashte ATDHEUT te tyre nuk pate rezervuar ?

  Reply to this comment
 7. edi December 31, 21:54

  sa Bes ka nji Kinez ???

  kush mundet ta dij !

  Reply to this comment
 8. ju jemi borxhlij December 31, 22:55

  gjithashtu juve z. Lu gezuar Vitin e Ri
  flm qe si qytetar i huaj interesohesh sinqerisht per fatin e qytetareve te ketij vendi.

  Reply to this comment
 9. LUj se s'ta quj... December 31, 23:02

  Sorry per vonesen mr. Lu se se s’kishim enerQi elektrike… Gjysma e Tirones pa drita. Edhe gazeta duket se s’i paska publikuar ne kohe reale komentet… RTSH-ja shyqyr vazhdon programin. LIVE…Na kernaqi me humorrr… Edhe zgerdhimjet i ka me shtypje butoni.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*