Ambasadorja e Kosovës në Uashington vjen në Tiranë: U mahnita me ndryshimet

August 4, 2018 10:23

Ambasadorja e Kosovës në Uashington vjen në Tiranë: U mahnita me ndryshimet

Ambasadorja e Kosovës në Uashington, Vlora Çitaku ka qenë së fundmi në Tiranë dhe shprehet se është mahnitur nga puna dhe ndryshimi që Veliaj ka sjellë në qytet.

Ajo thekson se Tirana është sot padyshim qyteti më atraktiv për t’u vizituar në pjesën tonë të botës.

“Sapo u ktheva pas një dite të mrekullueshme të kaluar në qytetin e Tiranës. U mahnita me ndryshimet që pashë. Tirana është sot padyshim qyteti më atraktiv për t’u vizituar në pjesën tonë të botës. E lumtur që pashë gjithashtu shumë turistë. Të lumtë, Erion Veliaj”, shkruan Çitaku në twitter.

l.h/ dita

August 4, 2018 10:23
Komento

5 Komente

 1. alphade August 4, 11:06

  Po hajt e thuaj Sales per keto ndryshime, zonja Citaku ?
  Tirana qe shkelqen sot atij,baces, i duket erresire sepse
  po nuk qe Ai, “lopa nuk gjendet” ,vetem Ai duhet te jete
  ne krye te puneve qe te “shklqejne” gjerat. Si nuk po zhduket kjo kafshe-monster nga faqja e kesaj toke ?!…..

  Reply to this comment
 2. Labi August 4, 11:27

  Dial nga qendra qe je “mahnitur”dhe shif rethinat zonje se na cuditet Beni si te pa para vetem per ti bere fresk erjon veliajt.boll se na e shpifet.se Aq do ky zotria dhe kercen nga euforia po haron qe si ka parat e Tija.

  Reply to this comment
 3. Dn August 4, 12:05

  Kupa ka gjet kapakun thot nje fjale e urte,
  Si ky si kjo nga unmikistani ne krye te qeverise, duke vjedhur e mashtruar,pa asnje dite pune…po vetem se hapin b.. e veget..
  Allianca e horrave ne veprim..

  Reply to this comment
 4. Jimi August 4, 13:40

  Labi! Ne po flasim per qendren qe ishte kandahar dhe qe ne nje kohe relativisht te shkurter ka marre nje fizionomi te pelqyshme, pavaresisht kritikave. Ti pretendon se Roma u ndertua per nje dite?

  Reply to this comment
 5. star August 4, 13:58

  Ne qender jane;Kombinati,M.Mame,Dogana,Sharra,Liqeni,Farka,krraba,Tufina,kopshtet,CERDHET,SHKOLLAT,Bovilla,SHengjergji,PEMET,pastrimi,kendet e lodrave etj,etj o laro se nuk je lab ti.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin