Ambasdori Bosch vallëzon me ambasadoren amerikane Jacobson

December 20, 2014 07:48

Ambasdori Bosch vallëzon me ambasadoren amerikane Jacobson

Ambasadori holandez në Kosovë, Robert Bosch, ka postuar fotografi në Twitter duke vallëzuar bashkë me ambasadoren amerikane Tracey Ann Jacobson.

Aktiviteti u organizua nga Ambasada e Shqipërisë, ku janë promovuar kultura dhe produktet shqiptare. E gjithë kjo nuk ka kaluar pa muzikë dhe pa vallëzimin e diplomatëve të cilëve si duket u ka pëlqyer muzika shqiptare.”Një mbrëmje e shkëlqyer mbrëmë, vallëzim me të gjithë, përfshirë Ambasadoren Tracey” ka shkruar Bosch.

 

 

December 20, 2014 07:48
Komento

1 Koment

  1. McAli December 20, 17:00

    I lumte ambasadores americane, mire e paska mesu vallen e shotes!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*