Ambulanca del nga rruga, humb jetën një 50-vjeçar

December 1, 2017 15:44

Ambulanca del nga rruga, humb jetën një 50-vjeçar

 

Moti i keq i moti jetën një elektricisti dje në Fier në krye të detyrës, ndërsa sot një tjetër person ka gjetur vdekjen në Laç.

Nga raportimet e para thuhet se personi në fjalë po shoqëronte nënën drejt spitalit me ambulancë.

Por si pasojë e motit të keq dhe përmbytjeve, ambulanca ka dalë nga rruga.

Ambulanca me të sëmurin udhëtonte nga Burreli drejt Tiranës.

Viktima është identifikuar si Afrim Dani, 50 vjeç.

 

 

December 1, 2017 15:44
Komento

1 Koment

  1. lato December 1, 16:30

    Kurse pamjet tregojne lumin Shkumbin ne Labinot-Fushe.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*