Ana joshëse e notit

Redaksia Online March 10, 2013 22:33

Ana joshëse e notit

Lakuriq për të grumbulluar fonde. Bëhet fjalë pikërisht për notaret spanjolle Patricia Kastro dhe Duan da Roka që kanë pozuar lakuriq bashkë me Ana Vadillon, Parran dhe Iris Irene Nunez për një kalendar “bamirësie”. Të gjitha të ardhurat do të shkojnë për të paguar transfertat jashtë Spanjës të atleteve të klubit Kanoe.

Noti

Noti1

noti3

noti 4

Redaksia Online March 10, 2013 22:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*