Ana Oxa në Il Gusto dhe ofertat

December 13, 2014 22:50

Ana Oxa në Il Gusto dhe ofertat

Njerëzit me shije, zgjedhin vendet ku shijohet më mirë. Këtë gjë ka bërë edhe këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Ana Oxa, e cila këto ditë ndodhet në Tiranë. Ajo ka vendosur që sot të drekojë në… Il Gusto. Oxa ka shijuar ushqim të mirë dhe është ndjerë e përkëdhelur nga përkujdesja e stafit.

Ndërsa ne ju kujtojmë që Il Gusto ka hapur dyert dhe zemrën për Krishtlindje. Stafi profesional i restorantit ka publikuar dhe nxjerr nga “furra” menutë speciale për të gjithë ju që do të preferoni të darkoni në këtë ambient.

Menutë janë dy: mishi dhe peshku, në to nuk do të mungojë pija simbol e kësaj feste, vera. Gjithçka kushton vetëm 5 mijë lekë të reja për dy persona!

Ah, mos harroni! Tingujt e muzikës Live do ju shoqërojnë gjatë gjithë mbrëmjes në ambientin e Il Gustos.

Tani është momenti që ju të prenotoni. Il Gusto ndodhet prapa Kullave Binjake në Tiranë. Dhurojini vetes një natë me shije!

Menu Mishi

Menu Mishi

Menu peshku

Menu peshku

10857844_805260086203745_2227924793592410609_n

Peshk Levrek zgare i shoqeruar me Perime te ziera

Miks Embelsirash

December 13, 2014 22:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*