Anceloti sulmon Mourinhon: Ti do ishe dorëzuar

March 28, 2014 17:39

Anceloti sulmon Mourinhon: Ti do ishe dorëzuar

Carlo Ancelotti i është kundërpërgjigjur Jose Mourinhos pas deklaratës së tij se është befasuar me këtë Real të ditëve të fundit. Ancelotti tha se Mourinho në këtë fazë garash edicionin e kaluar ishte dorëzuar për titull. “Ne luftojmë për Ligë deri në fund dhe nuk është situatë si në vitin e kaluar. Në këtë fazë garash, Reali i Mourinhos e kishte humbur titullin” ka thënë Ancelotti. Trajneri italian ka folur për ndeshjen me Vallecanon duke thënë se është koha që Reali ti kthehet fitoreve. “Rayo është një skuadër e papërshtatshme por qe në duhet të rikthehemi të fitoret. Diego Lopez do të jetë përsëri titullar ndërsa Ronaldo ka stërvitur normalisht dhe është gati për këtë ndeshje” ka thënë Ancelotti.

March 28, 2014 17:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*