Anëtarët e PS-së dhe të PD-së ikin nga Kryesia e Kuvendit

July 21, 2016 01:03

Anëtarët e PS-së dhe të PD-së ikin nga Kryesia e Kuvendit

Kjo mbrëmje ka shënuar edhe mbylljen e negociatave midis palëve politike. Rreth orës 00: 40 të ditës së sotme janë larguar anëtarët e djathtë të Komisionit të Posaçëm për Reformën në Drejtësi, ndërsa rreth orës 01:00 u larguan edhe anëtarët e PS-së.

Mbetet anëtari i LSI-së, Petrit Vasili në Kryesinë e Kuvendit.

July 21, 2016 01:03
Komento

1 Koment

  1. Doneta July 21, 09:49

    Vasile dhe Meta le te rrine aty si plehrat e kuvendit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*