“Jam dhe do jem socialist, por Rama është një turp për të majtën”

August 21, 2019 10:10

“Jam dhe do jem socialist, por Rama është një turp për të majtën”

Në një prononcim për mediat, Arbis Vjerdha, një prej anëtarëve të Këshillit Bashkiak të Shkodrës, shprehet se këshilli është një turp, te i cili, fatkeqësisht, ishte i detyruar të marrë pjesë.

Në një deklaratë publikuar nga mediat lokale, Vjerdha, ish-sportist me disa tituj kombëtarë uron që ky Këshill ta ketë jetën sa më të shkurtër.

“Ishte një turp që fatkeqësisht duhej të merrnim pjesë. Ajo zyrë nuk shihet me sy, një këshill i bërë si kur jemi në ’36-ën, nëpër bira dhe nëpër skuta.

Më bëri përshtypje fjala ‘betohem’, mendoj se disa njerëz kanë probleme me nderin e tyre, me intelektin me mënyrën si janë zgjedhur. Kjo është lindja e një fëmije të vdekur. Ky këshill nuk e ka jetën e gjatë dhe unë jam shumë i kënaqur me këtë fakt” – thotë ai.

Vjerdha shton se arroganca e Ramës me bazën e majtë dhe ato që u përcollën dje në emër të tij në Shkodër janë të turpshme për njerëz që kanë dinjitet.

“Unë kam qenë gjithë jetën socialist dhe do të jem socialist. Por kjo që ndodhi është e turpshme për të majtën shkodrane dhe shqiptare. Rama duhet të zhduket një sahat e më parë, bashkë me modelin e Rilindjes që na ka instaluar” – thotë Vjerdha.

Për ata që thonë se duhet të jetë falënderues se “Rama e ka promovuar”, ai thotë:

“Rama nuk ka promovuar askënd përveçse një kampioni sportiv. Unë jam Arbis Vjerdha para të gjithash. Ai më ka promovuar si sportist pasi i ka leverdisur që një kampion të jetë në anën e tij. Unë jam një person para se të jem sportist. Jam ndoshta edhe i zhytur në politikën e majtë, por do të mundohem t’u hap sytë dhe t’u tregoj edhe të tjerëve se nga kush rrethohen.

Pati edhe një përpjekje për të më lënë jashtë votimit, por u thashë prerë ‘këtu më keni, sepse kam ardhur me forcat e mia deri këtu’.

Do të jem një zë i mbytur por do të jem aty. Do shfrytëzoj të drejtat që më jep këshilli për të ngritur zërin”.

Një ditë më parë mes tensioneve u konstituua Këshilli Bashkiak i Shkodrës, që zgjodhi kryetare Brisela Kadian.

e.ll./dita

August 21, 2019 10:10
Komento

39 Komente

 1. mirel August 21, 00:19

  Guri in pare kunder keshtjelles se kalbur te Rilindjes
  Hajt mbare

  Reply to this comment
  • Qelbesire e blere! August 21, 16:40

   Nje qelbesire shkodrane e blere. Ti nuk je as socialist, as shqiptar por je vetem nje cope bajge e thare! Shko tek Luli se atje e ke vendin.

   Reply to this comment
   • Reket August 21, 16:42

    Qelbesira jeni ju qe i thoni te zezes e bardhe

    Reply to this comment
   • Rama,ballisti me i ri. August 21, 21:34

    Nuk shporret ky bandit me lojra fjales,por organizohuni dhe kerkoni te shkarkohet nga kryetarllikun i PS-se ky anti shqiptar!
    Mos prisni vlonjatet,qe jane mbajtur deri me sot si flamurtaret e interesave te Shqiperise,se sot nuk jame me ata vlonjate qe ne 1920 hodhen italianet ne det,gjate LANC-it qe mbushen brigadat partizane me mijra partizane,bile as ata qe i vune hurin Sali Berishes ne 1997-ten nuk jane te tille se u eshte shplare truri!
    Se as ata qe hiqen si parardhes te 28 mije deshmoreve dhe 70 mije partizaneve,sot kane ulur koken para Mut-hat Frasherit dhe Edi Rames duke gjykuar si “Gomari,qe po e shqyente yujku e ai lutej,zot beje enderr”!

    Reply to this comment
 2. Dash Pacja August 21, 01:17

  C’eshte ky Arbis Dhjera!? Se kupova kete sportist qe i paska bere nder Rames dhe Shqiperse qe ka mare poste shteterore apo partiake dhe tregon rrugen e qeverisjes se ndryshe do behet qameti.
  Zoti Dhjera, duhet te fillosh te mesosh gjuhen amtare dhe pastaj vine me radhe te tjerat.
  Per nje gje te jape te drejte ate qe Rama nuk e ka per here te pare qe zgjedh manalla si shkelqesia juaj.

  Reply to this comment
  • Zef Shpatari August 21, 13:13

   Ndërkohë që varfëria ekstreme ka kapur mbi 60% të familjeve; kur nga Shqipëria kanë ikur afro 40% e popullsisë; dhe kur vendi është pa asnjë institucion kushtetues drejtësie, por vetëm me një bandë hajdutësh që janë maskuar si “qeveri”; kryebanditi i saj Edi Rama, del e bën show, për të fshehur vjedhjet që ka bërë me PPP-të mafioze, me vlerë 5-10 herë më tepër se kostoja reale.

   Dje Edi Rama publikoi 7 urat te “Rruga e Kombit”, por nuk thotë asnjë fjalë e asnjë shifër, se këto ura kanë kushtuar 7 herë më tepër se kostoja reale, me të cilën ndërtohen vepra të tilla në vendet super të zhvilluara.

   Shefi PPP-ve Edi Rama, çdo reklamim të bujshëm e këmbëgulës në media e FB; e bënë për efekt bindjeje të shqiptarëve e shefave të BE, BB e FMN se gjoja taksat dhe kreditimet po i bënë investime.

   Kryeministri Rama, tashmë i konfirmuar si shpërdorues e hajdut fondesh publike; po përjeton stresin e super-vjedhjeve që ka bërë dhe nuk merr dot guximin e nuk dëshiron; të hap letrat e zeza të Rrugës së Kombit, të rrugëve Elbasan-Tiranë, Lin-Pogradec, Lushnje-Fier-Vlorë, Levan-Tepelenë-Kakavijë, Kardhiq-Delvinë e Plepa-Rrogozhinë.

   Ka frikë të hap dosjet e vjedhjeve të parardhësve, sepse është pasardhës krye-hajdut më i harbuar e shfrenuar se bandat Berisha, Nano e Meta; por ky, i maskuar pas PPP-ve, me të cilat po vazhdon të vjedh miliarda euro taksa publike e kreditime të BB-FMN-BERZH.

   Përveç vjedhjes “tradicionale“ 20% ryshfet në çdo tender; kryeministri Edi Rama e ka bërë vjedhjen krim legal, ku përveç sajimit të PPP-ve për investime e shërbime false, shton kostot 5-10 herë më tepër, sic veproi tek rruga Milot-Balldren, ku “kumbar” ishte Sandër Frangaj.

   Prej 6 vitesh në pushtet, Edi Rama, jo vetëm ka bërë sikur ka “harruar” hajdutët e bandës Berisha, Basha, Meta, Gjana, Vasili, Manjani, Bode, Ruli, Koka, Panariti, Haxhinasto etj., të cilët i akuzonte për kosto të lartë në tendera, por i vazhdoi vjedhjet; 4 vite me bandën Metaj-Haxhinasto Xhika dhe prej 2 vitesh, me bandën e tij, Gjiknuri, Ahmetaj, Peleshi, Qendro, Balluku etj

   Reply to this comment
 3. Socialisti bythpambuk August 21, 01:30

  Me me fund nje socialist i vertet dhe kurajoz.
  I nderuar Arbis, mijra socialist do tju ndjekin dhe mbeshtesin, prandaj mer inisiativen e krijimit te nje levizje socialistesh per permbysjen dhe largimin e kancerit RILINDJE dhe te semurit mendor,mashtruesit dhe megahajdutit Edi Ballistit.
  Mos e nenvlehteso veten,duhet vetem ndershmeri she kurajoz ,te cilat Ju i keni.

  Reply to this comment
 4. As August 21, 07:24

  O Arbis, pse shqetesohe kaq shume, eshte shume e thjeshte, dorezo mandatin dhe shiko punen tende “mundjen”

  Reply to this comment
  • Peza August 21, 12:28

   Mandatin e dorezuan BUDALLENJTE e PD-se,por harruan se ia futen vetes!
   Rama duhet perballur ne organet e zgjedhura,se ato te emeruara ai i caktion vete!
   Rama eshte nje KALE TROJE ne PS dhe duhet te largohet sa me pare!
   Dhe Shkodra e dha pervojen,por me vjen keq per Vloren,Beratin,Lushnjen,Fierin etj,qe ka njerez kurajoze dhe atdhetare por qe deri me sot kane heshtur para ketij sharlatani!
   Humbja e Pjetrit ne Shkoder eshte faji i vetem i Rames dhe duhet ta PAGUAJE rende!

   Reply to this comment
  • mirel August 21, 13:00

   De ne are kerkojme, qe Ramuti te dorezoje mandatin, dhe te shikoje punen e tij. Cila eshte puna e tij, de as basketbollist tamam , e as piktor tamam. Ky te pakten ka qene kampion..
   Ndersa Ramutit vetem palaco hajdut mumd ti thuash qe e ben mire
   Po na ben ne keq, ndaj te qerrohet sa me pare

   Reply to this comment
 5. Rajubi August 21, 07:26

  Rrumpalle

  Reply to this comment
 6. Çentrale August 21, 07:31

  Putane e virgjër

  Reply to this comment
 7. Protestuesi August 21, 08:42

  E paskan vene me zor atje, kete çyryk!
  Po me qe ke kaq intelekt dhe nuk e ndjen veten mire, ik ne miting. Atje po te presin anarshistet.
  Qeverisja e vendit behet me ligje dhe jo me teka, me zotesi dhe jo me hajgare, more ti, keshilltar i psd! Ne se nuk je i zoti dhe nuk e ben dot detyren, largohu, ka te tjere!

  Reply to this comment
 8. Turisti spanjol August 21, 10:15

  Ka fol si burrat Jo Shkodres por gjithe Shqiperise i duhet nje njeri si Arbis !
  Arbis ta boft zoti mbare ! Ti perpara DHE TE GJITHE MBAS I PATSH nga mbrapa per te rrezu Edi Ramen Kalin e Trojes qe hyri aksidentalisht ne te majten shqiptare !
  Modeli i tij qe me marveshjen e 2008 eshte i deshtuar !
  Edi Rama me modelin e tij te mashtrimit dhe tradhetise eshte i deshtuar ! Kujtojme mbeshtejtjen qe i dha Ilir Metes si President njeriut me te korruptuar te Shqiperise !
  Bravo Arbis !

  Reply to this comment
 9. anticensurë25642654 August 21, 10:38

  bravo si fillim!

  Reply to this comment
 10. ETHEM LALAJ August 21, 11:22

  KA PLEHRA TE TILLE NE ÇDO VEND.POR KY IDIOT NUK E UL DOT REPUTACIONIN E PS DHE TE KM EDI RAMA EDHE NE SHKODER.
  -SHKODRA NUK E KA KUPTUARE AKOMA SE PD DHE SALIU E KAN LENE PAS LISTE.
  -PS NE SHKODER NUK I DUHEN NJERZ TE TILLE SHPIFSA QE SHAJNE PAS DERE ME POROSI TE SALIUT.
  -DHE GAZETA D I T A NUK FITON ASGJE NGA PUBLIKIMI I KTYRE MOSTRAVE BASTARDE QE DUHEN DERGUAR ME DELE..!
  -KTE MYSYBET NUK E ÇOI ME ZOR NE ATE DETYRE.KJO TREGOM SE ESHTE BLERE SHUME SHTENJTE NGA PD E DHKODRES.TURP PER TE.

  Reply to this comment
 11. na mbyten injorantet turcelinj August 21, 11:37

  E paska fut iliri me saliun si agjent per te rrenxuar ramen.
  Sa te zgjuar i kemi fuksat,qendron per te mar rrogen,por nuk do ate qe i jep rrogen…
  E mbajne me zor te shkretin qe ta mar kalan nga brenda

  Reply to this comment
  • KRIÇ JO ANONIN August 21, 21:46

   Fluksi bën me gisht nga të tjerët dhe thërret kapini fuksat?

   Në të pastë vënë gallofi si roje forumi t’i kam bërë hallall të tëra gomarllëqet.

   Reply to this comment
 12. Turisti spanjol August 21, 12:50

  Jo me jo ! Kalaja po i rreshqet uji nga brenda nuk mban me do rrezohet sepse i ka themelet ne ranen e Hedhur ! Edhe Rama do shkoj per lesh si Berisha dhe Meta Basha !
  Sma uje pilafi !
  Duhen ndryshuar elitat ! Rama e ka MBUSH kupen ! U KONSUMUA !
  Me shume se kaq nuk ka cfare te bej ! Deri tani i kane plase shume skandale qe nuk mund ti justifiokj dot !
  Duhet te largohet si kryetar i PS

  Reply to this comment
 13. betixho August 21, 12:57

  Arbis,ndoshta nuk është e thënë që një antar i këshillit bashkiak,si edhe ky i Shkodrës,të kuptojë kompleksitetin e problemit,dhe dikush se pretendon njohuri të thella ligjore,linje,vije,ideje,nevojitet ti parashtrojë ato,dhe mandej edhe të konkludojë sikurse Arbisi.
  Por të anatemosh,apo më keq të orjentosh një frymë a lëvizje madhore,me tre-katër shprehje që mund ta kenë burimin te një reflektim sipërfaqësor a mbështetur mbi injorancë,më duket e shtirur ose i shtyrë.

  Reply to this comment
 14. Pesimisti August 21, 13:17

  Po të ishin shkodranë të vërtetë, ky këshill i pa zgjedhur nga populli të jipte sa më parë dorheqien duke i dhënë një shuplakë shkodrançe turpit të kombit , Alibabajt me poture me ushkur 10 metra të gjatë me 140 hajdutë, kryehajdutit të Ripjelljes së PS, shokut Edi Rama. Por siç duket shkodranëve po u pëlqen që Alibaba me poture ti vjedh me PPP,me ligj të aprovuar në kuvendin e 140 hajdutëve, sepse u mërzitën me vjedhje me maska me kallash në dorë. Këshilli i po sa zgjedhur le të ngrej,atje ku ka qënë monumenti i heronjve të Vigut, një statujë të liderit të PS por me trupin e Davidit dhe kokën e Edi Ramës dhe shkodranët të bëjnë selfi duke patur në sfond hallatet e Edvin Davidit si Lulka me Monën në montazhin gjenial artistik të tij. Në këtë mënyrë humori shkodran i rënë për tokë do të ngrihet edhe do të qëndroj lart edhe kur këshilli bashkijak me orientim nga lartë dhe propozim nga poshtë do të aprovoj psh ngritjen e çmimit të ujit të pijshëm ose aprovimin e ndonjë PPP shumë miljardëshe që tu marr edhe parat e xhepit që shkodranët u japin fëmijëve për të bler ndonjë akullore.
  Të dashur shkodranë, ngrijeni statujën Davidedvinrama edhe për ti dhënë një impuls turizmit që është tulatur kur videoja me mikun e Edi Ramës, biznesmenin e Porto Palermos, bëri xhiron e botës. Në qoftë se ndonjë shkodran dhe ndonjë njeri në botë nuk i beson filmit Spajdërmen, ja tek e keni spajdërbiznesmenin real që mbasi vjedh klientët, sikurse bëjnë të gjithë biznesmenët shqipëtar, për ti dhën nja dy grushte turinjëve gratis klientëve, kërcen para makinës dhe, duke sfiduar Spajdermenin hollivudjan, për tre kilometra rresht grushton xhamin e makinës. Në fakt ky është biznesmeni tipik që po prodhon këto 6 vjet qeverisje reforma ekonomike e ripjelljes socialiste. Nuk e di në Shkodër , besoj që biznesmenët tuaj u vjedhin si kudo, po ndonjë grusht pa e shënuar në faturë si Mihali a u japin klientëve, po biznesspajdërmen a ka Shkodra?
  Përshëndetje shkodranëve, ta gëzoni Këshillin bashkiak të pavotuar nga ju por votuar nga Edi Rama e Taulant Balla votat e të cilëve vlejnë më tepër se votat e gjithë shkodranëve të mar së bashku , mos harroni statujën Davidediramës që qyteti juaj e meriton mbas konstituimit të këshillit.

  Reply to this comment
 15. MH August 21, 13:21

  Bravo e te lumet z.Arbis Vjerdha!

  Nese Rama e ka vendos me koken e vet Pjetrin duhet te mbaj pergjegjesi deri ne largimin nga kryesija e Partise.Me vendosjen me force te detyrume votimit kush nuk e voton Bresiden perjashtohet nga Partia.Duhet te ngrihet i madh dhe i vogel ne largimin edhe nga pushteti piktorin torollak diktator qe drejton me timon ma keq se te ishte pa timon.
  Duhet te kete te tjere brenda PS si z.Vjerdha per te mbajtur te shendoshe partin me largimin e kakareqeve si piktor ballisti.
  Jam i bindur nese SPAK do te tregohet serioze ne detyre.Rama stacionin e fundit e ka ne Rec me brekush brenda tepesise duke luajtur me timon si kalama.

  Reply to this comment
 16. Grushti digjital... August 21, 13:39

  Mos u imresiono aspak nga jashteqitjet gojore te disa sahanlepiresve qe bwjne roje dite e nate neper forumet e gazetave me te lexueshme, i nderuar z. Arabis. AS që e vë në dyshim se ju jeni në dijeni të plotë të këtyre lloj marifeteve. Capaculet shpirtshitur sotapaculetne çdo aspekt të jetës, prandaj kokën lart se ke mbështetjen e njerëzve me dinjitoze dhe me të ndershëm. Socialiste kemi qenë dhe do të mbesin të gjithë, por kjo kryesi rilindjotesh është më e paturpshme dhe me e katranosur se ajo që më 23 qershor morri një milion shuplakë. Na pëlqen apo jo, Rama ja ka kaluar Berishës dhe gjithë parardhesve te tij ne pothuajse çdo formë absurde të qeverisjes. Rilindja nuk ka qene dhe as mund te jete kurre përfaqësuese e se majtës tradicionale. Fale kalit te trojes, kjo çetë e katandisur si mos më keq dhe e mbushur artificialisht me lloj-lloj cimkash pa identitet eshte duke devijuar thellë drejt ekstremit te djathte. Ai që bën sikur këtë nuk e sheh është thjeshtë hipokrit dhe faqezi.

  Prej meje përshëndetje juve personalisht dhe gjithë grupit të Shkodrës, të cilët nuk iu nënshtruan si dele gojëkyçura vendimeve të marra më para në rrogozet e selisë rrogë.

  Reply to this comment
 17. Grushti digjital... August 21, 13:45

  Korrigjim

  Mos u imresiono aspak nga jashteqitjet gojore te disa sahanlepiresve qe bwjne roje dite e nate neper forumet e gazetave me te lexueshme, i nderuar z. Arbis. AS që e vë në dyshim se ju jeni në dijeni të plotë të këtyre lloj marifeteve. Capaculet shpirtshitur sot i proftasim në çdo aspekt të jetës, prandaj kokën lart se ke mbështetjen e njerëzve më dinjitozë dhe më të ndershëm.

  Socialistë kemi qenë dhe do të mbesin të gjithë, por kjo kryesi rilindjotësh është më e paturpshme dhe me e katranosur se ajo që më 23 qershor morri një milion shuplaka. Na pëlqen apo jo, Rama ja ka kaluar Berishës dhe gjithë parardhësve të tij në pothuajse çdo formë absurde të qeverisjes. Rilindja nuk ka qenë dhe as mund tjtëetë kurrë përfaqësuese e së majtës tradicionale. Falë kalit të trojës brenda saj, kjo çetë e katandisur si mos më keq dhe e mbushur artificialisht me lloj-lloj çimkash pa identitet, është duke devijuar thellë drejt ekstremit të djathtë. Ai që bën sikur këtë nuk e sheh është thjeshtë miop, hipokrit dhe faqezi.

  Prej meje përshëndetje juve personalisht dhe gjithë grupit të Shkodrës, të cilët nuk iu nënshtruan si dele gojëkyçura vendimeve të marra më parë në rrogozet e selisë rrogë.

  Reply to this comment
 18. Jozefi August 21, 14:50

  Kush te ka fut ty ne Keshill o njeri,se me cfare flet duket se nuk e kupton ku te kane fut kot se koti.

  Reply to this comment
 19. antiharresa August 21, 15:56

  Futu n qader or ti kshilltar se vetem qadra e rrxo ramen .

  Reply to this comment
 20. Socialisti perjeçem August 21, 16:09

  Rrespekte ARBIS je nje socialist i vertet , duhesh aty ku je , tja thyesh turinjt atyre plerave qe per pak qelepir shesin bythen dhe qe nuk i lidh gje me te majten e vertet , ed rama e tregoj veten qe ne 92shin kur pelliste tek pallati kultures ti varim komunistet kur vet ky bythqir i degjenerum baben e kishte kryetar fronti me PPSHn dhe firmoste internimet , ky esht nje pler e degjenerume qe ka ardhur per ta shkaterruar te majten , kte e vertetoj me mutat frasherin agron tufen dhe te ter ata plera qe hedhin balt mi luften , ky duhet te zhduket nga PSja dhe njerez si ty duhet te luftojn fort qe te majtes ti kthehet dinjiteti humbur dhe te futet ne shtratin e vet rrespekte ARBIS JE SOCIALIST I VERTET E MERITON VOTEN E SOCIALISTEVE..

  Reply to this comment
 21. A August 21, 17:48

  ARBIS VJERDHA, me pelqen mendimet dhe veprimet e juaja sepse je treguar qytetar i vertete i Shkodres, te arsimit, kultures dhe historise.
  Te tille persona duhet te kene kushdo parti politike.
  Militantet e partive e kane treguar vehten kur shkojne tek kryetari, meshkujt, i heqin brekushet dhe ja japin ANUSIN kryetarit shkerdhate.
  Kurse militantet femra kur shkojne tek kryetari i partise heqin sytjenat dhe breket duke nxjerre GJOKESIN dhe VULVIN qe te kenaqin kryetarin.
  Ne kete forme i shikoja nje pjese te anetareve te Keshillit Bashkiak te ri te Shkodres, njeri/a me i mire se tjetri, me te kenaq shpirtin, me fal penisin.
  Nivele te tilla nuk hyjne kerkuj ne pune, vetem drejtoreve, ministrave dhe gjithe atyre qe e fillojne funksionin me krye…
  Te falenderoj per mendimet e juaja dhe mos e lodhe mendjen per nje karagjoz dhe legen si EDI RAMA.

  Reply to this comment
 22. Shkodron pa din e imon. August 21, 20:13

  Nji toç kuklle.Ky vetem RrK mund te quhet,dhe nji pederast,qe bythen e shiska fare leht.Po kujt i rruhet per mendimin tens ore buce ?
  Po si gjoja, Shkodran
  Qe te tana I ban
  Plus me dham ta han
  Po ku ishe dhe pederast kur digjeshin shkolla ne Shodren tate,kur lenda mesimore per te marr ju kulture ore derra ,thyhej e coptohej nga halabak me be krye nji cop debile gjoja kryetare.Shko loqe e mcif bythen qe tashme enjte pa breke,e ku ghithkush mund ta shti kollaj ene me deshiren tate

  Reply to this comment
 23. 01 vlora August 21, 21:22

  Urime Gazeta Dita.Botoni sa më shumë itervista të tilla.Ramës do ti rruani t…..pin

  Reply to this comment
 24. Kirasi 007 August 22, 06:42

  @ 01 vlora —- kena shume besim tek ti e nuk po te nderhyjme ne zanat . Ne baze te dhanave qe kemi na r ezulton se e ke ba punen me knaqesi devotshmeri e perkushtim , shkurt hesapi je traprrues i lindur. Vec vazhdo lepij e rruaj ,kur te mbetesh keq per brisk na ban me dije….

  Reply to this comment
 25. Doktori August 22, 06:50

  Sa keshilltare bashkiak jeni ju shoku? 40…50..??? .Ne se do deshironit te punoni per Shkodren me 40-50 koka,do beheni si kokat e Meduzes dhe nuk do ta beni kurre Shkodren!…Bejuni bashke ,zgjidheni nje koke dhe jepni drejtim puneve se bashku,por ecni ne nje drejtim dhe jo ne 40-50 drejtime!

  Reply to this comment
 26. Shqiptar August 22, 09:06

  Ka rregulla demokracia dhe jo tjegulla. Ka te drejta por edhe detyra. Mbasi lexova artikullin e keshilltarit dhe komentet kuptoj perse eshte e veshtire te behet Shkodra. Jeni te gjithe ministra, gjeneral, deputet, shkencetare, edhe pse shumica me 8 klas shkolle. Urime, kalofshi sa me mire.

  Reply to this comment
 27. bureto August 22, 12:53

  Shkodranet, te famshem per barcoletat dhe batutat e tyre te kripra kane thene edhe kete: “Boll me ken shkodran se te tana i ban”?! Kesisoj nuk eshte vyrtit vetemburja, por modestia, pra thjeshtesia.Dhe ne pergjithesi shkodranet ashtu si dhe vlonjatet e kane me te theksuar te paren.

  Reply to this comment
 28. Jaime March 6, 19:03

  I’ll subscribe to that author and his future publications.

  The article is well organized, reminded me about https://virtualbooktour.org/cardi-b-money-advice/. I see
  the author has a real knack for this subject.

  I like that theme, and I’m in constant search of new pieces and the most recent news.

  I really enjoyed that one, because it is filled with interesting facts and it’s a sort of easygoing article.
  I spent only a few minutes reading and due to well-structured text, I know it completely.
  Thanks!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim