Anglia 45 minuta larg finales së Botërorit

July 11, 2018 20:56

Anglia 45 minuta larg finales së Botërorit

 

Po luhet gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës, me Anglinë dhe Kroacinë që do të tentojnë një biletë për në finalen e madhe.

Rezultati i pjesës së parë është mbyllur 0-1 për Anglinë.

Në minutën e pestë të takimit, Tripier shënon me një perlë nga goditja e dënimit.

Tashmë Anglia është 45 minuta larg finales së Kupës së Botës.

l.h/ dita

July 11, 2018 20:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*