Anjeza Shahini, lidhje dashurie me një diplomat në Londër

Redaksia Online January 26, 2013 11:25

Anjeza Shahini, lidhje dashurie me një diplomat në Londër

Anjeza Shahini në lidhje dashurie me një diplomat anglez. Këngëtarja fituese e edicionit të parë të “Etheve” është e lidhur me një djalë anglez të quajtur Pol, i cili jeton në Londër.

Gazeta “Panorama” në suplementin e saj rozë sjell sot fotot e çifti duket se Anjeza ka zgjedhur të ndjekë zemrën, pasi është larguar për në Londër. Në profilin e saj në Facebook, ajo lajmëron miqtë dhe fansat se nuk do të jetë për ca kohë në Shqipëri. ”Të dashur miq, do të jem për disa ditë jashtë kufirit, kështu që telefonat nuk do jenë funksionalë. Nëse ju duhet të më kontaktoni, më dërgoni një mesazh këtu në fb ose e-mail”, shkruan ajo.

 

Redaksia Online January 26, 2013 11:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?