Apeli i Ramës: Konkurroni për drejtorë burgjesh, janë 24 vende vakante

October 30, 2017 09:15

Apeli i Ramës: Konkurroni për drejtorë burgjesh, janë 24 vende vakante

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar qytetarët se janë 24 vende të lira  pune në poste të larta, drejtorë burgjesh.

“Mirëmëngjesi dhe ju uroj një ditë të mbarë me nxitjen që të merrni pjesë në konkurimin e hapur për vendet vakante të Drejtuesve në 24 Institucionet e Ekzekutimit të Vendimeve Penale.

Për të gjithë të interesuarit, afati i fundit i aplikimit është data 12 Nëntor dhe për t’u njohur me kushtet dhe kriteret e kandidimit në këtë proces të radhës transparent të konkurrimit publik, të bazuar në parimin e meritokracisë, mjafton një klikim në: www.drejtesia.gov.al, shkruan Rama në FB.

October 30, 2017 09:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim