Aplikimi për pasaporta, sportelet e hapura edhe të shtunën

July 1, 2016 19:40

Aplikimi për pasaporta, sportelet e hapura edhe të shtunën

Ministria e Punëve të Brendshme ka reaguar në lidhje me aplikimet për pasaportë dhe kartë identiteti.

MPB njofton se për të mbështetur procesin janë shtuar kapacitet maksimale.

Për të gjithë ata që duan të aplikojnë zyrat e shërbimit do jenë të hapura edhe ditën e shtunë nga ora 08:00-16:00.

July 1, 2016 19:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim