Arben Frroku, kandidat për deputet në Shkodër

Redaksia Online May 11, 2013 08:44

Arben Frroku, kandidat për deputet në Shkodër

I dyshuari kryesor për vrasjen e kryekomisar Dritan Lamajt, Arben Frroku, është në listën e kandidatëve për deputet në qarkun e Shkodrës. Frroku, i cili aktualisht gjendet në një burg të Selanikut, pas arrestimit për llogari të drejtësisë shqiptare, është i dyti në listën e Partisë Kristian Demokrate, që drejtohet nga  Dhimitër Muslia. Emri i Arben Frrokut, së bashku me atë të të vëllait, Mark Frroku, figurojnë në listat shumemërore që janë depozituar në KQZ.

Redaksia Online May 11, 2013 08:44
Komento

5 Komente

 1. tani May 11, 10:59

  nje pyetje kam,kjo pkd ne cilin koalicion eshte se nuk po arrij ta gjej?do ish turp per ps po te jete me te,e nuk e di cdo mendoj,ndersa eshte natyrale po te jete nga sala..

  Reply to this comment
 2. tani May 11, 11:07

  arrita ta gjej,ben pjese ne koalicionin e majte.uroj te mbajne qendrim ps,keto nuk jane gjera te vogla e qe mund te mbyllesh njerin sy,nuk e di sa vota mund te marrin frrokat,por eshte turp,eshte e pa imagjinushme qe te votohet per nje kriminel..do humbisni votat e miqesise se dritan lamaj dhe fisit te pakten..

  Reply to this comment
 3. Koz Dynjaja May 11, 11:11

  – Eshte ne Aleance me PARTINE SOCIALISTE !

  Reply to this comment
 4. xxx May 11, 11:47

  PS eshte kthyer ne partine dhe ne koalicionin e horrave. Vaj medet per Shqiperine.

  Reply to this comment
 5. Mark.uk May 11, 18:29

  Ne kualicionin e majte eshte edhe Ilir Meta me Monika Kryemadhin.Me sa di jan burre grue,ndoshta jam gabim.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim