Arben Hyseni përjashtohet nga policia, pas dhunës së bërë publike në Korçë

February 24, 2015 11:11

Arben Hyseni përjashtohet nga policia, pas dhunës së bërë publike në Korçë

Ish-zëvendësdrejtori i Policisë së Korçës, Arben Hyseni, është përjashtuar nga policia, pas dhunës së bërë publike ndaj një qytetari.

Hyseni fillimisht ishte pezulluar pas dhunës ndaj Tomi Mishos, që i gërvishti pak makinën.

Por, tashmë Policia e Shtetit ka vendosur që ta përjashtojë atë nga radhët e veta.

Nga policia janë përjashtuar edhe Robert Memelli dhe Nevzat Blushi, dy policët që dhunuan publikisht Mishon.

Hyseni njihej si person problematik, madje në Korçë e njihnin edhe si “Sherifi”.

February 24, 2015 11:11
Komento

8 Komente

 1. male osdrimi February 24, 11:20

  Perjashtimi eshte pak, eshte shpetim per te. Ai duhet te shkoje perpara gjyqit per aktivietin e dyshimte qe ka ne policine e shtetit

  Reply to this comment
 2. "Horri i Bulevardit" February 24, 11:23

  Grupi “Ciftelia” eshte i hapur per kete lloj polici.

  Reply to this comment
 3. Tomorri February 24, 12:46

  More mos e lini me kaq por gerrmoni dhe shikoni se kujt i ka shrebyere ky kopil burre,se kaq e thjeshte nuk eshte kjo mor vellezer,pale por i thokan edhe “sherif” ky moster qe ka luajtur me dinjitetin e shtetit te arrestohet dhe te jape llogari, se deleve nuk i vihet per bari nje ujk si ky.
  Te hidhen syte edhe nje here andej nga ai i famshmi grup “ciftelia” se mbase i bjene akoma cilftelise ata por pa ze dhe shume melodi,shikoni,shikoni nje here.

  Reply to this comment
 4. Led February 24, 13:33

  Vetem perjashtim?!! Ai abuzoi me postin dhe autoritetin e tij. Duhet te ndiqet per abuzim detyre nga vete qeveria. Ndersa familjaret e Mishes do benin mire qe, pavaresisht frikes qe kane qe ky Hyseni mund ti kercenoje, te bejne denoncim per ndjekje penale.

  Reply to this comment
  • info analitike February 24, 19:59

   Jo vedem ndjekje penale por edhe demet biologjike dhe ekzistenciale per dhunen e ushtruar pa asnje arsye ndaj Mishes ne dhomat e policise.

   Reply to this comment
 5. ss February 24, 14:05

  More qe do tju han maman ne gur zmeril ketyre kubikeve kjo dihet por do te fillojne tju a han dhe nga bythet ketyre panxhareve te mbetur mos kete dhe qender shendetsore ti mari ne dorzim

  Reply to this comment
 6. Torollaku Rilindas February 24, 15:29

  Shume e drejte shoke. Fajin vazhdon ta kete Saliu…

  Reply to this comment
 7. Arben February 24, 16:12

  QOFTE EDHE SIKUR THJESHT TE KISHTE “PESHTYRE” NJE QYTETAR KETE FELLIQESIRE, NDERSA ISHTE PUNONJES POLICIE, DO TA KISHIN ARRESTUAR E DO TI KISHIN SHKATERRUAR JETEN.

  PERSE KUR KY FELLIQESIRA RREH NE DRITE TE DIELLIT NJE QYTETAR, NUK E PREK NJERI ME DORE????!!!!!!

  PRITE TA MARRIN PRAPE PAS 2-3 MUAJSH NE PUNE.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim