Arben Ristani birëson një djalë

January 31, 2015 11:05

Arben Ristani birëson një djalë

Pas ngjitjes së shkallëve të karrierës, Arben Ristani ka hedhur një hap më tej në familjen e tij, duke birësuar një djale të vogël. Lajmin e zbulon “Panorama Plus”, ku Ristani ka ndarë gëzimin me të gjithë.

Pyetja “Nga e morët vesh?, e pasuar nga komenti: “Nuk e kemi mbajtur të fshehtë, por preferuam të mos e bënim menjëherë publike”, ka thënë ai.

Ristani tregon për ngjarjen e madhe, tani që në familjen e tij ka mbërritur edhe një pjesëtar i ri. Sa i takon anës profesionale, Ristani nuk vonoi të behej një individ i spikatur i Partisë Demokratike, ndërkohë që në zgjedhjet e fundit të kësaj partie, ai u zgjodh sekretar i Përgjithshëm i saj.

maxresdefault (1)

January 31, 2015 11:05
Komento

15 Komente

 1. shkerdhen -gerdeci January 31, 12:36

  pune pijanecesh po luli kur do e adoptoje n je sa saliu ka adoptu malltezin qeros

  Reply to this comment
 2. aaa January 31, 12:44

  po ristanit nuk i punon se esht pijanec prandaj ka birsuar femi po nje gje esht e sigur qe ate foshnje ka per ta ber hajdut

  Reply to this comment
 3. isi January 31, 13:07

  Prandaj shante dje ne parlament Saliu;O Edvin Rama impotent! Paska qene Ristani me cen.

  Reply to this comment
 4. ard January 31, 13:19

  Prandaj i qenka futur pijancllikut ky?! Do sjelle edhe nje pijanec tjeter ne shoqeri.

  Reply to this comment
 5. Adopton! January 31, 13:40

  OK gjest fisnik, nese Ristani eshte pijanec prap ngelet pun e tij personale, sa per krahun politik qe perfaqeson dhe vete si politikan eshte nje materje e zeze e Shqiperise se ‘VOGEL’ dhe kaq.

  Reply to this comment
 6. pse January 31, 15:44

  Konsultohu me nje pedopsikiater ti Ristani se bashku me shoqen tende!Ky femije perveç historise se tij do mbaje ne shpatulla dhe historine tende kryesisht…..prandaj ben mire te kerkosh ndihme,ndryshe do paguash faturen me vone!!

  Reply to this comment
 7. Emi January 31, 16:39

  Po ky qenka pa vegla Mire i tha Vani ke dyfek a ske dyfek

  Reply to this comment
 8. bukurie January 31, 17:10

  Kom qesh me komentet,se dhe un ate menje kisha,nga gjithe ato te keqia qe ka,e paska nje te mire,e lumteroi nje femij,e boni me familje,per kete i lumte!

  Reply to this comment
 9. KATHERINA DIE GROSSE January 31, 18:55

  Arbeni ky qeni i Ri-stanit te Berishes,birsoj nji femij.
  Ne fakt do ishte per me u pergzu si ngjarje,por nji HALABAK si Arbenin osht fatkeqsi ta kesh babe.
  Njeri mashtrues dhe burre pa personalitet.
  Uroj qe gruja e tij ti jape femijes ato qe vetem nana din tja jap foshnjes.

  Reply to this comment
 10. Pëllumb zaimi January 31, 20:52

  U gjet edhe kryetari i ardhshëm i K Q Z ! Por që ta ketë të sigurtë kryetarllëkun duhet të provojë burgun më përpara! Si babai birësues dhe sipas zakonit të emërimeve të “familjes”. Jetë të gjatë kryetarit të ardhshëm të K Q Z ! Edi Rama,- mos i thuaj që tani “hap kutitë ose largohu” se të mer inat!? Tung!

  Reply to this comment
  • Pëllumb zaimi January 31, 20:54

   U gjet edhe kryetari i ardhshëm i K Q Z ! Por që ta ketë të sigurtë kryetarllëkun duhet të provojë burgun më përpara! Si babai birësues dhe sipas zakonit të emërimeve të “familjes”. Jetë të gjatë kryetarit të ardhshëm të K Q Z ! Edi Rama,- mos i thuaj që tani “hap kutitë ose largohu” se të mer inat!? Tung!

   Reply to this comment
 11. Laveri January 31, 21:19

  Me ligj ndalohet qe hajdutet dhe pijanecet te adoptojne femije, me qe ra fjala pse nuk adoptoj ndonje djale te ri qe tja punonte dhe ate qe ka ne shtepi

  Reply to this comment
 12. Eli January 31, 21:19

  I shkreti Arben Ristani!

  Une e kam fshatarin tim, por qe kur ishte i vogel e kla patur shume qejf alkolin. Pinte edhe

  fshehurazi nga i ati, gje qe e ka demtuar ne te gjitha drejtimet. Femija qe eshte adaptuar prej

  tij nuk do t’i qendroje shume gjate, sapo ta kuptoje se c’moster eshte ai.

  Reply to this comment
 13. "Horri i Bulevardit" February 1, 07:27

  Pse paska hyre ne fuqi ligji qe lejon biresimin nga prinder te te njejtit seks?.

  Reply to this comment
 14. Baro çorrogjafi February 1, 09:55

  Te te rroje zoti Ristani,por a e keni bere analizen e ADN-se : Mos eshte pjelle e ndonje pijaneci apo e ndonje komunisti ! Keto ju perbaltin emrin Tuaj te madh !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim