Ardian Çapja lë spitalin, transferohet në burgun 313

June 14, 2016 17:25

Ardian Çapja lë spitalin, transferohet në burgun 313

Ardian Çapja një nga personat që qëlloi me armë mbi policinë rreth një javë më parë në Elbasan, ka lënë mjediset e spitalit për t’u transferuar në burgun 313.

Para se të dërgohej atje, ai u mbajt mesditën e së martës për disa minuta në drejtorinë e policisë së Tiranës për disa procedura, mes tyre edhe marrja e shenjave të gishtave.

Teksa ruhej nga forcat speciale nën masa të rrepta sigurie binte në sy një serum që Çapja mbante në dorë të lidhur me trupin.

Për të dhe 2 persona te tjerë Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi masën e sigurisë arrest me burg me akuzën e vrasjes së punonjësit të policisë, mbetur në tentativë.

June 14, 2016 17:25
Komento

1 Koment

  1. Pleshti June 14, 18:14

    Ky i mori me qafe te gjithe vellezerit duke bere si i forte.
    Tani i mbush breket si bq elbasoni qe eshte.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*