Ardit Gjebrea lë Greqinë për Gjirin e Lalzit

August 1, 2015 08:25

Ardit Gjebrea lë Greqinë për Gjirin e Lalzit

Ditët e fundit pushuesit në vendin tonë kanë ngritur shqetësimin në lidhje me çmimet abuzive, por ka nga ato personazhe të skenës, të cilët përpos këtyre shqetësimeve zgjedhin bregdetin shqiptar.

Ardit Gjebrea, pas një udhëtimi në Greqi, ku bashkë me familjen kaloi disa ditë në një ishull, së fundmi është kthyer në Gjirin e Lalzit.

Ai ka publikuar në Instagram një fotografi ku shfaq format trupore dhe duket në formë.

August 1, 2015 08:25
Komento

4 Komente

 1. bobi August 1, 09:55

  edhe ky me vile tek blloku , gjirit te lalzit.

  Reply to this comment
 2. Prudentino August 1, 10:41

  Te ka Besniku çun !

  Reply to this comment
 3. Pellumb Zaimi August 1, 13:32

  Ne Gjiun e Lalesit eshte qendra e krijimit te ” fijeve muzikore” me pushtetin dhe parane? Aty nis lundrimi i muzikes ne detin e parase…!

  Reply to this comment
 4. skifteri August 1, 14:36

  Aventurjert ,batakqite ,horrat ,hajnat ,grupet parlamentar,fasonereite,paterjote mashtrues,kallauzet politik dhe ordiner ,perfajqesuesit e medjave false ne sherbim te krimit ,njerez te prokurorise dhe gjyqesorit falsifikatort me te rrezikshem dhe eger te krimeve ne shqiperi ,doktora me te zije te histories shqiptare,te gjithe keta elemente te borgjezise se re shqiptare jetojne ne gjirin e Lalzit me vila e pallate private me luksoze modern te paisura me kopshte ,fusha tenisi,salla bilardoje,restorante speciale luksoze,me nje sere dyqanesh me mallra te cilesise se pare ,kane nje sherbim ushtarak te posaqem si dikur ne bllok te udheheqjes dhe kaluar 100 here me luksi dhe me shtrenjte.Ketu ata organizojne defrime dhe orgji te shfrenuara.Veturat e kesaj elite te burokracise shtetrore qe jeton ne gji te Lalzit jane te markave shume te shtrenjta.perfshi dhe kostumet te modes qe veshin keto prostituta politike dhe gjyqesore dhe te medjas duke i shtuar ketu edhe elemente te botes se krimit dhe te tjere elemente qe parat i kan siguruar me rrugen e droges ,te trafikut njerzor,dhe pasuri te bera duke shfrytzuar poshtetin .Vetem kjo borgjezi e re shpenzon shuma kolosale per ndertimin e vilave dhe hoteleve turistike per vete dhe parteneret ,kane legalizuar me çmime qesharake ligjerisht resortet modern dhe vilat dhe dyqanet e luksit duke vjedhur token e bregdetin shqiptar (qe eshte prone e gjithe popullit shqiptar) .Kur ne shqiperi mbi 600mije qytetar varfanjak sot jane pa banesa dhe pa strehe mbi koke ,kur keta sharlatan te vete privelegjuar sot jetojne si ne boten e prrallave te luksit dhe bollokot sot kjo eshte nje ralitet : shikoni me syte tuaj ne bllokun e gjirit Lalzit qe ruhet me ushtar . Ky eshte blloku kriminal te elites se sotme qe i ka vene keto pasuri me mashtrime,falsifikime ,me treg te zi,me vjedhje qe po bejne kerdine perhere e me shume ,dhe vrasje.Prandaj Fevziut i pelqen gjiri Lalzit (!… ? ).******************************..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?