Arlind Ajeti firmosi për Torinon, De Biazi zbulon se përfiton Kombëtarja

July 9, 2016 20:32

Arlind Ajeti firmosi për Torinon, De Biazi zbulon se përfiton Kombëtarja

Trajneri Xhani De Biazi dhe futbollistë të Kombëtares kanë vlerësuar kalimin e Arlind Ajetit nga Frozinone te Torino.

Në një prononcim për “Panorama Sport” në lidhje me transferimin e Ajetit te Torino, për faktin se sa do të përfitojë Kombëtarja, trajneri është shprehur:

“Ajeti ka një të ardhme të madhe përpara. Transferimi te Torino, pas një gjysmë sezoni të mirë me Frozinonen, do ta maturojë akoma edhe më shumë.

July 9, 2016 20:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*