Armina: Ju rrëfej takimin tim të parë me Sali e Liri Berisha

January 8, 2016 17:05

Armina: Ju rrëfej takimin tim të parë me Sali e Liri Berisha

Duket se luksin që ka për tu veshur mjaft mirë e për ta shfaqur atë në publik, kjo edhe nëpërmjet postimit te shumta në rrjetet sociale, Armina Mevlani nuk dëshiron t’ia pasojë fëmijëve të saj.

E ftuar në emisionin “Në shtëpinë tonë” në “Top Channel”, blogger-ja Armina Mevlani është shprehur se nuk do t’i mësojë fëmijët e saj me veshje apo gjëra të tjera të shtrenjta.

Mama bëhesh siç edukohesh nga prindërit dhe unë do të jem si mami im. Nuk do t’i mësoj fëmijët e mi me veshje apo brand-e të shtrenjta,” ka thënë Mevlani në studio.

“Mendoj që fëmijët duhet të luajnë në lagje, të hanë bukë me gjalp”, ka shtuar më tej ajo, duke shpjeguar se do të dëshironte që fëmijët e saj të kishin një fëmijëri sa më të thjeshtë dhe të lumtur.

E pyetur për marrëdhënien e saj me prindërit e Shkëlzenit, ish-kryeministrin Sali Berisha dhe bashkëshorten e tij Liri Berisha, Armina ka thënë se me ta ka një marrëdhënie shumë të mirë dhe se e kanë mirëpritur që në njohjen e parë në një drekë familjare, raporton Albeu.

“Nëse ke mbështetje nga vjehrra që në fillim, atëherë çdo gjë shkon shumë mirë,” është shprehur ajo, duke shtuar se ndryshe nga shumë raste të tjera, ajo nuk është paragjykuar në momentin që i është bashkuar familjes së partnerit.

January 8, 2016 17:05
Komento

5 Komente

 1. Une... ti... ne te gjithe... January 8, 17:37

  ja edhe nje cope mishi me dy sy per super djalin u gjend! Tani oburro te rimarja e pushtetit ose ti veme zjarrin si na ka hije.

  Reply to this comment
 2. simpatizanti January 8, 18:16

  Ti nuk ke faj moi zuske ,se te kane joshur parat e shkelzenit. po ajo skuthja LIRIA SI NUK MENDOI PER NUSEN E DJALIT ,ATE TE PAREN ,SE E KISHTE EDHE KUSHERIRE TE SALIUT. GRUA E POSHTER.SLLAVE PURO. E DEGJENERUAR.

  Reply to this comment
 3. Patriote January 8, 18:46

  Liria eshte dakort me cdo femer qe ti sjelle Shkelzeni ne shtepi! Keshtu beri edhe me Sadijen edhe pse ishte gjaku i burrit te saj, ishte me e madhe se Shkelzeni dhe se ishte e martuar dhe kishte edhe dy femije te tjere me burrin e pare ! Familje “liberale ” !

  Reply to this comment
 4. vajza January 9, 00:47

  NA PLASI NE SE SI TE PRITI SALIKRIMINELI E SLOBODANKA ME SY PESHKAQENI SI SHKERDHENI . IK MOJ PLEHREEEEE , SE NA VJEN PER TE VJELLE !!

  Reply to this comment
 5. vajza January 9, 00:49

  O KARMINA O PLEHRE !!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?