Armina Mevlani i përgjigjet Sadije Berishës?

August 6, 2015 17:39

Armina Mevlani i përgjigjet Sadije Berishës?

Pas lajmit se ish-bashkëshortja e Shkëlzenit “vodhi” Mary-n, kalin që “braktisi” tek Panto pas largimit për në Suedi, duket se ka ardhur dhe reagimi i partneres aktuale të djalit të ish-kryeministrit Berisha. Armina Mevlani ka postuar në llogaritë e saj në rrjetet sociale një foto me Zenin, shoqëruar me një mesazh dashurie.

 

11831463_10204127977589970_1544442703_o (1)

August 6, 2015 17:39
Komento

8 Komente

 1. KATHERINA DIE GROSSE(Madona prej Sauku) August 6, 17:54

  Armina bon tash si Arixhofkat,por Nana Sadije e msoi me bo seks Zenin dhe tash e perdor ti si qenush. Mosmirnjohse 😉

  Reply to this comment
  • Miku August 6, 19:30

   Kathy from Sauk. A e perfytyron dot ate pleraxhiun e lajmeve Ben Mevlanin duke u merakosur per gocen e vet nderkohe qe osh tu ja hip Xenito da Berisha ?

   Reply to this comment
 2. agron August 6, 18:30

  Po ik o torrollake.
  Na shkruan dhe anglisht kjo katunarja. Po normal qe te kupton pa folur se ti torollake je

  Reply to this comment
 3. Aurelius August 6, 18:39

  Armuta po yor boy eshte kriminel dhe sypeshkaqen ose syqen, po nejse ti ske faj se i bo hyzmet pareve te fabrikes Gerdecit.

  Reply to this comment
 4. Kucjoti August 6, 20:21

  Qe te maresh me shume vend ne gazeta dhe Tv bej nje vidjo porno me Zenken dhe jeni çifti me VIP ne Shqiperi .

  Reply to this comment
 5. Kopaçe August 6, 20:54

  Na çate menderin me kesi kurvash…

  Reply to this comment
 6. fiku August 7, 16:16

  OJ DEBILHANE PO NUK VIKE MEN TI MOJ CULE,QEKE BUC E SHQITME PER PARE QYL DUKE VU NE PERDORIM LIGJIN E P……..PO ME DUKET SE XENI NUK TE NGOP PO DESHE DIL KNEJ NGA NAHIJA JON QE TE GARANTOHESH PER TRE MUJ.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*