Armina Mevlani: K*rvat më shohin çuditshëm!

February 15, 2016 11:02

Armina Mevlani: K*rvat më shohin çuditshëm!

Armina Mevlani duket se nuk e ka kaluar edhe aq mirë Shën Valentinin.

Ajo ka postuar një status në Instagram, ku shkruan:

“K*rvat më shohin çuditshëm, por ju e dini se mua nuk më plas”.

Nuk dihet se me kë e ka e dashura e Shkëlzen Berishës, por ajo ka pasur disa fërkime me ish-bashkëshorten e Shkëlzenit, Sadijen.

Por, nëse do ta kishte me Sadijen, Armina nuk do të ishte personi i duhur për ta bërë këtë status, pasi shkonte me Shkëlzenin kur ky ishte ende i martuar.

2

 

February 15, 2016 11:02
Komento

8 Komente

 1. niku February 15, 11:20

  eshte ceshtje konkurence

  Reply to this comment
 2. Beni February 15, 12:30

  K..rva thote pse me shohin cuditshem k..vat e tjera.Akoma nuk e ke gjetur ”psene”? Mua me cuditin keto rrugacet qe te komplimentojne neper komente.Turp..

  Reply to this comment
 3. xeni February 15, 13:56

  Nje vajze me edukate dhe kulture nuk perdorin fjalorin tend moj vajze ,kete fjalor tendin e perdorin vetem Kurvat.Edhe ti tek kjo e fundit ben pjese

  Reply to this comment
 4. Aurelius February 15, 14:38

  Ne rregull e ka goca se vete eshte karakurve

  Reply to this comment
 5. arbereshi February 15, 16:08

  K..vat flasin gjithmon te njejten gjuhe midis tyre

  Reply to this comment
 6. arbereshi February 15, 17:00

  Zonjat k..va diskutojne me te njejten gjuhe midis tyre

  Reply to this comment
 7. gegetoske February 15, 17:52

  Eshte ne piedestalin-KARAKURVE !
  Aq lart qendron saqe ato me te voglat i sheh ne nostalgjine e dikurshme, kur ishte k….urve( me “k” te vogel).

  Reply to this comment
 8. Fat man February 16, 03:47

  Ti “virgjeresha” armine nuk te plas fare , se TI e ke te care, rroc K*rve.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*