Armina Mevlani, më shumë kohë në palestër

July 6, 2013 09:38

Armina Mevlani, më shumë kohë në palestër

Armina shfaqet në… palestër. 22-vjeçarja, një muaj më parë u vendos në qendër të vëmendjes për historinë e saj të dashurisë më djalin e Kryeministrit Shkëlëzen Berisha. Po gjithë kjo “zhurmë “ që u krijua nuk ka ndikuar aspak në jetën e Arminës. Ajo vazhdon rutinën e saj të përditshme si drejtoresh në një revistë mode.

Madje këto kohë, e kemi parë më aktive se kurrë në ambientet e një palestre. Nëpërmjet profilit të saj në Facebook, shohim një Arminë të përveshur dhe të përqendruar tërësisht në stërvitje. Ne e dimë shumë mirë që ajo është vajze e palestruar. Asaj nuk i ka munguar asnjëherë stërvitja dhe kjo disiplinë në familje, pasi ajo është vajza e koreografes dhe instruktores Mimoza Mevlani.

Miss Shqipëria 2009 është duke jetuar një histori dashurie si në përralla si e dashura e Shkëlzen Berishës.

 

 

July 6, 2013 09:38
Komento

3 Komente

 1. Amant July 6, 11:54

  Kjo vajze ka nje dispropocion te fytyres me trupin. Jane elemente te tjere qi a japin hijeshine
  Te jete e sigurte se pas pese vitesh palester do te kete nje shtrese dhjami nen lekuren e barkut qe sdo ta heqe kurre me. Sado palester te bej ne jete kjo femer pas te 35 save do te jete e shendoshe dhe krejt e zakonshme, per te mos thene pastaj shprehjen, Aspak femer. Fitnesi dhe palestra jane per 50 vjeçaret per ta mbajtur veten nen kontroll. Budallaçkat shqiptare turren sikur te kene nje sahan me petulla perpara.
  Mbase keshtu e do edhe Zeni.

  Reply to this comment
 2. al July 6, 16:04

  po cperrall zeza thoni o redaksiaaaaaa me nipin e shokut maooo

  Reply to this comment
 3. balzac July 6, 22:43

  Sa shtrenjte e paguajme qyteterimin! Jeta e cdonjerit eshte shnderruar ne mitologjine e diteve tona!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*