Armina organizon mbrëmje luksi

September 12, 2015 08:49

Armina organizon mbrëmje luksi

Ish-missi, që sot më së shumti e njohim si Armina e Zenit, tashmë “business woman”, ka organizuar mbrëmjen e së mërkurës një festë prezantuese të linjës më të re që ka mbërritur në dyqanin e saj në Bllok.

Armina Mevlani tregon se ka kaluar mbi dy vjet punë dhe përpjekje për të siguruar ekskluzivitetin e një marke pak të njohur për shqiptarët “Diane Von Furstenberg”, por prestigjioze në botë: “Kjo ka qenë princeshë që ka krijuar linjën e vet të veshjeve.

Ekzistonte në Milano dyqani i vet, dhe në Londër, përveç Amerikës; dhe pas dy vitesh peripeci, vjen në Ballkan, në Shqipëri. Bëhet fjalë për stilisten që kuron pamjen e Kate Middleton” – tregon Mevlani.

Por në atë mbrëmje ajo ka ftuar femrat më të “mbajtura” të kryeqytetit, të paktën sipas asaj. Mikeshat e Arminës kanë pozuar njëra pas tjetrës, së bashku me të.

Kush e kush të shkëlqente më shumë… mes tyre ka rënë në sy dhe vajza e Fahri Balliut e cila është dhe mikeshë e çiftit, Zeni-Armi.

Lum si çupat, që u punojnë baballarët.

laura, armina, balliu arminaaa

September 12, 2015 08:49
Komento

3 Komente

 1. rifat September 12, 10:37

  Kjo eshte bibe…

  Reply to this comment
 2. Leci September 12, 10:51

  Sa e bukur kjo vajza e Fahri Balliut ! !! S’ka nxjerre kurre ne shekuj Mokra te tilla bukuri.Lum si Fahriu. !

  Reply to this comment
 3. asi September 12, 14:44

  Thone se ka vene para me djerse te …se nuk me kujtohet,po,po te ballit te zzzzzzzzzzzzenitit,ajo tjetra se ka babushin bos librash,ish gazetar-pushtetar-zagar dhe e treta e filloi me nje perqafim te edit ne Milano dhe e drodhi sapo shkoi te doktori…Se pse e si e qysh e tek vleresojeni vete.te isha burre dhe une do e punesoja,vleresoja,vishja,xhvishja etj.E ti veje mbare biznesi,por duke paguar taksat ama.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim