“Po korr sukses në botë nuk kuptoj pse më shajnë në Shqipëri. Jashtë punoj me homo, ndaj Shkëlzeni nuk bëhet xheloz”

October 19, 2015 19:09

“Po korr sukses në botë nuk kuptoj pse më shajnë në Shqipëri. Jashtë punoj me homo, ndaj Shkëlzeni nuk bëhet xheloz”

“Si gjithmonë ka pasur nga ata që komentojnë negativisht nëpër rrjete sociale dhe unë këtë gjë nuk e kuptoj. Përse nuk mbështesim njëri-tjetrin, sidomos kur bëhet fjalë për sukses jashtë vendit, por hedhim vrer? Nejse, kam edhe 171K mbështetës në Instagram”, – thotë Armina Mevlani.

Në një intervistë për gazetën Panorama, që njofton publikun se fama e Arminës po përhapet në gjithë botën, e dashura e djalit të ish-kryeministrit thotë se për rastin e saj specifik “nuk është të qenit modele përkufizimi i duhur“.

Ajo që unë bëj është “blogging” e blogerët janë ambasadorë në botë të markave të ndryshme” – përkufizon veten Armina.

“Shumicën e rasteve kur jam jashtë Shqipërisë për punë, më shoqëron Shkëlzeni. Zeni nuk ka arsye për të qenë xheloz, për më tepër vëmendja ime shkon vetëm tek ai, por kam qenë unë ajo që kam dashur që ai të jetë me mua dhe të më shoqërojë gati në çdo vend, pasi ashtu ndihem më e sigurt. Për sa i përket make up artistëve të gjithë e dimë që shumica meshkujve, që punojnë në këta sektorë, nuk kanë preferencë për femra” – citohet Armina në intervistën që mund të lexohet e plotë KËTU. /Dita/

October 19, 2015 19:09
Komento

46 Komente

 1. ormir rusi October 13, 15:24

  ….njerez pa vlera dhe te llastuar.
  kjo, nje mantenute metropoli
  ky, nje idiot me shije ordinere.
  Kush ua paguan luksin = e pyet veten ndonjeher kjo vajza e spikerit?

  Reply to this comment
  • Keno Kotorri June 30, 08:36

   Kush ua paguan luksin?
   Eshte e thjeshte.
   Jane vjedhes te pasurise kombetare.

   Reply to this comment
   • kokpalari 21 janarit October 19, 21:33

    Mos plehre po nipin dhe mbesen e Remzi Hoxhes qe babai i dashnorit tend ua ka hedhur peshqve ta hane i mendon ndonjehere moj plehre?
    Ptu me vjen turp qe flas nje gjuhe me ju

    Reply to this comment
    • opzitar i sfilitur October 19, 21:34

     Kokpalar kot e prish gjakun.
     Ktyre u eshte mbushur mendja qe te tjeret i kane zili ndaj i shajne.
     Nuk kane brerje ndergjgje per krimet apo menyren si jane bere parate e tyre, nuk i kuptojne gjerat sic mendon ti

     Reply to this comment
     • Hajdari October 20, 04:50

      Nuk te shajne per homot me te cilet punon lart e poshte, por per b..thq..rin qe ke me krah. Sikur t’i kishe bere punet me djersen e ballit apo te … do te thoshin hallall, po i ke bere me gjakun e 26 te vrareve te Gerdefit, moj cupe…

     • ivani i madh October 20, 12:20

      O hajdar po re ne gracken e saj po sic thote kjo zonjusha qe punon me meshkuj qe skane preferenca per femrat po allate kane dhe po paten kandar nuk mbetet dhe zonjusha pa peshuar se si puna e saj ata peshojne dhe shijojne shume.Qeni Zeni ri jashte ata i bejne proven e matjet brenda .E sipas mendies se saj homot vetem pallohen nuk pallojne po kujt i thote Zenit apo Benit.

  • Kotoni October 20, 06:18

   Hahaha, pse eunuku nuk ta fut dot, he? Pra ty te ruan vetem impotenti, se vrimen e ke gati cdo moment?

   Reply to this comment
 2. ven October 13, 16:33

  sa fshatare “elita e Tiranes”
  Prova qe leku nuk mjafton per tu bere njeri.
  Te pakten jo ne brezin e pare

  Reply to this comment
 3. karolina October 13, 16:53

  I iku cervellua edhe kesaj pa hyre akoma ne shpellen e V…….Duket se c kulture ka dhe sa i vlen lekura , tamam sipas kokes festen.

  Reply to this comment
 4. Stavri October 13, 16:58

  Pa dashur te bej avokatin e zonjushes te cilen nuk e njoh dhe nuk me ka interesur ndonjehere ta njoh po ju them 2 fjale:
  Kam pershtypjen qe po e ekzagjeroni me kete punen e Armina Mevlanit pasi nuk eshte se po merreni me ceshtje te interesit publik por po merreni me jeten e saj private per te cilen vetem nje lexues i rendomte mund te kete interes.
  Shpresoj qe ne te ardhmen te reflektoni ne lidhje me nje pjese te artikujve qe botoni pasi do te ishte ne te miren e gazetes dhe ne te miren e lexuesit.
  Kam pershtypjen qe Gazeta Dita nuk eshte nje gazete Gossip dhe lexuesit e saj nuk jane te interesur per keto lajme pasi e qujne kete nje humbje kohe.

  Reply to this comment
 5. lisdushku October 13, 17:10

  Burri= Grua,Kam zene nje dashnore te re!
  gruaja- Oh,sa mire do bejme qejf!

  Reply to this comment
 6. . October 14, 00:09

  Po pse e shani kjo e pranon vete qe ka 171 K… mbeshtetes
  K e pare eshte Shkelzeni

  Reply to this comment
 7. shqiptar October 14, 07:10

  cdo vajze e kupton qe kjo genjen.
  Po meshkujt jane trapa aq dine
  U thua ti je me i bukuri dhe e besojne vertet 🙂

  Reply to this comment
 8. IBRAHIMDEMA October 14, 07:46

  Sh shpejt do perfundojne duke share njeri tjetrin

  Reply to this comment
 9. durrsaku October 14, 09:24

  ja fute kot mi goce , se ai i dashuri yt po ta shofesh te shofesh mir ka tipare femer , thuaj me mir u dashurova mas pareve behesh me e besushme…

  Reply to this comment
 10. Arda October 14, 13:27

  ytttt rrac e keqe

  Reply to this comment
 11. i panjohuri October 14, 15:31

  bisnez femrash qe duan te sigurojne jeten

  Reply to this comment
 12. nora October 14, 15:33

  E dua shume kete gazete dhe ju uroj suksese.

  Reply to this comment
 13. era October 14, 22:13

  po pse moj shoqe pak u tallen ata me kete popull !!!

  Reply to this comment
 14. gjermani i fundit October 14, 23:16

  Endrra e saj te zgjohet ne mengjes ne Viçitol me pamje nga kullat,me muzike çiftelie ne sfond 🙂
  Keshtu do ishte po ta dashuronte vertet 🙂
  Po nuk e besoj.

  Reply to this comment
 15. Sofia November 9, 21:40

  Me vjen turp qe jam femer kur shof femra te tilla qe pervec se ndajne nje familje per leke, fillojne dhe te bejne si arisokrate me leket e dashnorit qe dhe dihet si i ka be. Pffffff shyqyre zotit qe sjane femrat te gjitha njesoj. Ti mund te shkosh ne vendet me te bukra te botes e mund te ngrihesh ne hotelet me te shtrenjte te botes por ke nje problem te madhe, je nje femer pa dinjitet e moral . Nuk e di si e shef veten ne pasqyre kur ngrihesh nga gjumi , po hajd se ka zot larte e te shef do te zene mallkimet e gruse se huj qe i prishe familjen heret a vone mos e vrit mendjen.

  Reply to this comment
 16. BENI June 30, 08:11

  Te te kisha une vajze ty moj truboshe do te te sikterisja nga shtepia e do thosha qe nuk kam vajze ,se te marresh nje kerric gomari si ai eshte poshterim per prindin e shkrete

  Reply to this comment
 17. inf June 30, 11:30

  Po kalamajt ku i le o i biri i kreminelit salih
  o sharrlatan qe kur te mori sadija ishe virrxhin

  or karaduz i viçidolit ajo te rrin prane ty vetem per Paret Milonat qe ke Vjedh ti e baba jot

  ptyyyyyyyyyyyyy rrace e poshter e pa bese je ti o funderrine i qelbur.

  Reply to this comment
 18. Indinjata June 30, 18:29

  “….Fshati digjet, KURVAT krihen….”

  Diçitura më e denjë për gjendjen e Shipërisë së sotme!!! Jo vetëm metaforë….

  Reply to this comment
 19. lili December 15, 18:05

  Besoj se shkelzeni edhe kjo ende nuk dine kush eshte Jane vazjat Berisha nga suedia:ato plumb n’ball vrasesit te vellaut te tyre déri ne nje kontinent tjeter ia Kane bâ,e jo me nje shkerzen e nje mevlane!besoj se ajo as nje CT ne xhepin nuk i le,e shohim a e do Halla zenin kjo pastaj!

  Reply to this comment
 20. Lul December 15, 18:19

  Zen a ka ndonje ndryshim dafllaku i kesaj baxhelles me ate te kusherires Sadije….paskeni qene familje …

  Reply to this comment
 21. SuloKapedani December 18, 23:14

  Ky shkrim eshtè tamam reklam pèr hajdutin e shqiptarève qe benè qejf hapur ose sheshit si i thonè fjales duke shpenzur lekèt e tè tjerève.Mendoj se njè njeriu tè tillè nuk ja vlen tè merresh pèr ti bère hosanara e temenara nga gazetarèt.

  Reply to this comment
 22. koco October 19, 22:07

  Keto shkrime jane turpi i botes , kush eshte ky palo gazetar qe e shet per lajm kete tallje .

  Reply to this comment
 23. Hurma Arabie. October 19, 22:09

  I ke rene kokes, Shkerdheni eshte vete homo (gay), po ti vete si e ben qejfin, po epshet me cgfare i shuan. Sic duket perzgjedh hamshor te zinj andej nga bredh, e kujt i flasim veteranes, qe ka plot menyra per te shuar zjarrin e histerise, ke edhe penis artificial qe punon me bateri, besoj se e mban bashke me breketapo jo moj “virgjeresha” Armine.

  Reply to this comment
 24. Emigrant October 19, 22:35

  Nuk Kane asnje inat me Ju Por me familjen me te poshter qe I shfrytezoi dhe I vodhi pasurine Klouni juaj nuk ka punuar asnjehere ku I gjeti leket Ja ke bere ndonjehere kete pyetje

  Reply to this comment
 25. gjermani i fundit October 19, 22:40

  me cfare terreni dhe ju, kjo po korr sukses, tere kjo autokombajne qe po korr leshte e currit.

  Reply to this comment
 26. Sab October 19, 23:22

  Cuditem , kjo vajze nxjerr nje te vertete shume te madhe; thote qe Shkelzen berisha e shoqeron gjithandej neper Evrope. Po me cfare lekesh, se ky nuk punon gjekundi? Jane pasuruar AQ shume kur ishte I jati ne pushtet sa tani rrojne dhe bredhin boten pa punuar. Kane vene pasuri per brezat qe do vijne, se per vete po se po.Shqiptaret kete te shikojne. Vrane e prene dhe vune pasuri marramendese.
  Kjo vajze do ta vjeli mire e mire kete berishen junior.

  Reply to this comment
 27. papi October 19, 23:25

  ti nuk je as per te hedh qurrat po te rroje sali ram berisha shkerdhata

  Reply to this comment
 28. petraq October 20, 01:31

  populli thot po te plasi cipa i ben te gjitha.kush meret me cipe plasurit si armina e shkelzeni por me vjen keq per baben e armines se duket burr i mire.

  Reply to this comment
 29. Agimi October 20, 03:30

  Po mos e nxirrni ne medje ket moster se na e shpif kur I shikon

  Reply to this comment
 30. NA ISHTE NJE HERE,,,,,,, October 20, 07:48

  ZENI ESHTE XHELOZ SE I NJEH MIRE ATA,,,ATA JAPIN DHE MARRIN,,,,PRANDAJ ESHTE XHELOZ,,,HAHAHAHA

  Reply to this comment
 31. E po kjo pune! October 20, 10:45

  moj cupe ke degjuar per Gerdecin apo … te merr kohe gjithe diten shopping! Po mire se dikush ia var dhe i merr interviste, po ju te medias, nuk keni lajme reale per te dhene po qarkulloni kete pseudolajm!

  Reply to this comment
 32. luli October 20, 10:49

  te gjith ankohemi per mos e njerr ne medja e te gjith komentojm .Ne harrojm se keshtu i sherbej ARMI_KARIT

  Reply to this comment
 33. Une October 20, 11:10

  Turma e funderrinave nuk ka turp se keshtu gjellojne monstrat tartaruf-markaruk, qe marrin ere pas shpellarit saluk, qe ve pasurite e vjedhura ne emer te Gites e te Xenit dhe mburren me homo-incestin e qenit.

  Reply to this comment
 34. Azemi October 20, 13:00

  Eh moj e shkreta Armin qe ke hy ne grumbull te grethave,a nuk kishe naj pall tjeter te merrje
  shkerdheni nuk meriton as buçen.tuuuuuurpi per ti dhe per babin tend.

  Reply to this comment
 35. Tami October 20, 13:31

  Po Zen peshkaqeni , si jeton duke e shoqeruar modelen neper bote, pa punuar. PO DUKET SHESHIT QE BEN JETE PERALLORE ME LEKET QE MBAJNE ERE GJAK.
  Mallkuar qofte raca e tyre, ndeshkim i njerezve te thjeshte dhe te ndershem ne Shqiperi.

  Reply to this comment
 36. Ajas October 20, 13:57

  Pune kurvashe.

  Reply to this comment
 37. Artan October 20, 16:04

  Ore nuk e kuptoj gazetarin qe i ka vene titullin artikulli. Homo? ku je rrit ne shpelle?

  Reply to this comment
 38. Fred October 20, 17:49

  po Ike moj …,,kush te njeh try ne bote ,,, po harxhon leket qe dashnori jot I ka vjedhur shqiptareve ,,, dhe ti po mundahesh me ja pastruar,,, fajet I kane shqiptaret qe nuk dalin te shkyen per shalesh ne rruge,,, po do te vjeri dita nga zoti ,, se ato shqiptare qe Jane ne shqiperis,, fjene gjumi dhe Kane fb,,,popull kot

  Reply to this comment
 39. anonimi October 20, 19:47

  FALEMINDERIT QE NA THE SE TE SHOQERON TUTORI YT….JENI TE DY NJESOJ…NA SOLLE ZORET TEK GOJA MOJ BAXHLLE..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*