Armina preferon Bukovskin

Redaksia Online August 10, 2013 14:24

Armina preferon Bukovskin

Armina Mevlani po i kalon pushimet me shoqërinë në plazhet e jugut. Bukuroshja e përfolur shumë së fundmi në media, për shkak të lidhjes së saj me djalin e kryeministrit, Shkëlzenin, është fotografuar ndërsa merr rreze dielli dhe lexon një libër. Siç duket edhe në foto, Armina është duke lexuar “Femrat” e Charles Bukovskit, një shkrimtar i njohur për romanet e tij me karakter erotik.

Libri ka vite që është botuar në shqip. Vallë Armina nuk e kishte lexuar deri tani, apo siç bëjnë shpesh dashamirësit e librit, po u kthehet pjesëve më të bukura?

 

Redaksia Online August 10, 2013 14:24
Komento

9 Komente

 1. dikush August 10, 15:04

  Armina duhet te lexosh edhe Kamasutren nese nuk e ke bere akoma 😉

  Reply to this comment
 2. alban August 10, 15:27

  e mo dhe ju si beni, sikur ta kishit kapur duke u masturbuar.. dhe ajo tek njerezorja hyne. c’te keqe ka se eshte femer erotike apo e interesuar per tema erotike. apo mos vall doni te thoni qe Zeni nuk ia kenaq sa duhet anen e saje kafsherore…

  Reply to this comment
 3. ARUSHA August 10, 19:40

  armina fluturon e babin nuk e ngjon

  Reply to this comment
 4. Reparti i Riedukimit Nr. 313 August 11, 00:25

  Ben sikur lexon, qe ta tregoje veten para paparaceve qe eshte inteligjente, i rrofte kupaci.

  Reply to this comment
 5. MARKO August 11, 21:16

  Komenti u fshi nga moderatori per arsye etike.

  Reply to this comment
 6. BLENDA QEDISHUME August 11, 21:50

  @ BERISHEN

  Sot Berisha ne FB publikoi disa foto te tij e te sorollopit te tij

  Ben mire qe mban librin “OUTLIER” te Gladwell-it mbi tryezen e punes. Nuk lodhem te deshifroj perse e ben kete. Dua vetem te te kujtoj se ky liber i nje psikopati qe flet per “NJEREZ JO NORMAL” , per femijet e rrobaqepesve ebrej te New Yorkut qe behen te gjithe avokate te famshem, apo ai qyteti i vogel i Pensilvanyas qe nuk ka patur kurre infart te zemres, apo historia e piloteve qe vijne nga i njejti qytet qe te gjithe kane pesuar rrezim te avioneve e te tjera histori te tilla, jane perdorur nga Gladwell-i per te bazuar teorine e tij anormale persa i takon gjithe njerezimit, perveç teje e Gladwell-it , qe “NJEREZIT JO NORMAL”
  – jane produkt i ambientit qe i rrethon (familja jote e perbere nga hajdute e tradhetare te nuklit martesor)
  – jane produkt i vendit ku kane lindur (ti vjen nga shpellat e tropojes te mbushura me lakuriqe nate)
  – jane produkt i edukates qe kane marre nga gjysherit e baballaret e tyre (ti edhe sot ne shtepine tende perdor ate banjon personale ku proçesin e jashteqitjes e ben mbi dy gure te sjellura enkas nga Tropoja e pastrohesh me gjethe hithrash)
  Psikopat si ti Sali Ram Berisha i shpellave te Tropojes nuk kemi pare e besoj se nuk do shohim me ne tere historine boterore qe kemi perpara.

  Reply to this comment
 7. Anna nga Gjakova August 12, 01:56

  po nuk eshte liber per plazhe moj Armina, shihet sa shpesh lexon ne perzgjedhjen e librave….

  Reply to this comment
 8. Emi August 14, 10:44

  Armina lexo ndonje liber me interesant qe te terheqesh vemendjen e meshkujve intelektual se me kete liber deri tek langot e bllokut mund te shkosh. Kto jan te gjitha llafe se kjo ska asnje lidhje me shkelzenin eshte sh e qarte qe nje mashkull i atij kalibri zdo ta ndyente imazhin me kte celulitozen qe pervec se jo e bukur eshte dhe teper e trashe

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*