Arratiset Stresi, hidhet nga kati i 2 i komisariatit, pezullohen 6 policë

January 31, 2015 18:29

Arratiset Stresi, hidhet nga kati i 2 i komisariatit, pezullohen 6 policë

Arkimed Lushaj i njohur dhe si Stresi është arratisur nga qelitë e Komisariatit numër 3, ku ishte ndaluar.

Mësohet se Stresi ishte arrestuar gjatë ditës së sotme sepse policia e kishte kapur me shkelje të rregullave të qarkullimit.

Burime policore thanë se Stresi është hedhur nga kati i 2-të i Komisatiatit numër 3 dhe në ndjekje të tij janë vënë forcat policore.

Në momentin e arratisjes nga komisariati, ai ishte pa pranga. Ndërkaq, lidhur me arratisjen e këngëtarit ka nisur edhe një hetim nga SHKB-ja, dhe mësohet se janë pezulluar gjashtë policët e turnit.

January 31, 2015 18:29
Komento

21 Komente

 1. KATHERINA DIE GROSSE January 31, 20:42

  Ky brek-rep kujton se ka me shku larg,….osht hudh si gjel rrjepacak ene harron se shteti ka ligje.Re-pisave u ka hy vetja ne qef ene kujtojn se mund te bojn çka te duen,vetem se u duket vetja te famshe.

  Reply to this comment
  • Sabriu January 31, 21:29

   U pezulluan policet,

   Po shefi i komisariatit. Eshte i partise, dhe nuk i hyn gjemb ne kembe.

   Reply to this comment
  • adri February 1, 03:58

   Police “lakrash” dhe populli shqipetar pret nga keto palo police qe ta ruajne popullin dhe pasurine popullit nga keqberesit.
   Situata e rendit publik ne shqiperi eshte perkeqesuar. Gjykatat dhe policia e kane rritur me shume pasigurine ne shqiperi. Krinminelet levizin lireshem dhe kur kapen ne shkelje te ligjeve o i leshon o ikin policise ose i nxjerr gjykata.

   Reply to this comment
 2. bukurie January 31, 21:25

  Po ka ku ti ngjaj,duke e ditur biri i kujt eshte,njerez problematik,qe nuk i pelqen ligji!!!

  Reply to this comment
 3. gorezi January 31, 21:49

  Per rregulla te qarkullimit ,me pranga!!!!!!
  Ku jemi ne pakistan.Ne Evrope per gjera te tilla nuk te marrin ne komisariat te caktojne nje date ,dhe shkon vete te zyrat.

  Reply to this comment
  • xxx February 1, 08:23

   Po more ,po, ne Amerike kur kapesh duke ngare makinen i dehur,direkt prangosesh ne rruge dhe shkon ne paraburgim deri sa te dalesh ne gjyq.
   I dehuri ne timon eshte ‘kriminel’ potencial ne rruge,mund te perplaset me kedo ,me kalimtare ,makina te tjera ,mund te hyje ne ndonje lokal me gjithe makine ,sepse kur je tape ….dihet.

   Reply to this comment
 4. ali asllani January 31, 22:06

  HAha cpo u bejn njerzve te shkret policia tahirushes se Rame..ligji ligji ligjiiiiiiiiiiiiiiiii burg burgggggggggg .

  Reply to this comment
 5. skifteri January 31, 22:37

  *** imagjinata e policise duhet te ishte me intelegjente…me proporcionale per ndalimin e Stresit,ai eshte problematik,prserites ne krime eshte kercimtar, kengetar,xhaziste.Policia duhej te hyje e jetoje ne imagjinaten e kriminelve potencial “,nuk mbyllet maceja ne kate te dyte te shtepise me dritare hapur “!!!…,tani do na duhen ne taksapaguesve nje shpenzim i ri i tepert per te vene police ne kerkim te tije,dhe 5 polic te shkarkuar nga detyra,ja qe per nje neglizhence” pakujdesie”shkaktojme problem te reja. per nje gjilpere iken jorgani, prandaj policet duhet te pregaditen [email protected]@@@@@@@@@@@@@@@@@@

  Reply to this comment
 6. Ladi January 31, 22:40

  Prangat ti vejn edhe ne Londer nqs nuk ke paguar inshurancen ose taksen e rruges. Denohesh £5000 gjobe edhe burgun mbrapa.

  Reply to this comment
 7. bbb February 1, 01:03

  Ishalla e kapin greket…

  Reply to this comment
 8. mira February 1, 01:23

  Po ky rjepacuku pse e ka ndru mbiemrin apo emrin ne Stres

  Reply to this comment
 9. Edukacion, klasa e 1 February 1, 02:29

  Edhe lajmi i keq ne gazetari eshte lajm, por ju lutem mos injektoni injorance ne venat e adoleshenteve vec per PARE, nuk eshte Saliu Edi apo kush-edi eshe epshi i pakufijshem gazetaresk qe te injekton pa kufij ne vena tona vec te jete Lajm!!!!!! Mund ta fshini si koment por ngeleni prap se prape …..gazete! OK!

  Reply to this comment
 10. mario February 1, 02:33

  Stresi je ba me Stress

  Reply to this comment
 11. beni February 1, 07:11

  Kapeni dhe bejeni shembull copen e malokut…kur u bene edhe keto derra te shesin pordhe…na shkaterruan e turperuan.

  Reply to this comment
 12. toni February 1, 08:29

  O gorez mos fol kot kur nuk di gje,edhe ne Zvicer te fusin ne burg per tejkalim shpejtesie,dhe jo vetem kaq po te sekuestrojne dhe makinen,a duam shtet dhe europe kjo eshte.

  Reply to this comment
 13. Lul February 1, 09:15

  O Tahir Bashkimi ben ze nje polic hajde se na hiki Stresi, epo shyqyre more djema se booll keni vuajtur nen regjimin e Saliut!!!! Jo jo o shef ka hik prej burgu Stresi ( Arkimedi) i Sali Lushezhes ai garipi i me pistolet qe shetit ne bllok….ha tepelensa leshi u zgjodha per te mire po si duket jeni spijuna te Saliut….po tani shoku Sajmo ndonje konferenc per shtyp? apo kjo pune mbaron vetem me shkarkim nga puna….pulicat e Tahirit e Didididit.

  Reply to this comment
  • Labi Vlore February 1, 10:05

   @Lul.Paguaj dritat zoteri dhe leri llafet e teperta.Se do perfundosh ne burg si Stresi.E pastaj do arratisesh edhe ti,por kur te te kapin perseri,do qendrosh me gjat ne burg.

   Reply to this comment
 14. Lul February 1, 10:44

  He mo Labi i vlores dakort jam me ty o vlla po te hike nga burgu si te duket apo je tifoz, nejse po kjo tifozeri dhe ka perfunduar ai vend ku eshte, sa per dritat kame 22 vjet i kame me qeles qe kure mbarojne leket duhet qiriu….nejse o vlora te uroj nje dite te keneshme dhe mos e harro ombrellen,po bie shi.

  Reply to this comment
 15. Ajaxs February 1, 11:16

  Arrestimi per nje shkelje te tille eshte i pa justifikuar. Ka gjoba per te tilla shkelje. Absurde pezullimi i policeve.

  Reply to this comment
 16. ILIRET February 1, 11:40

  Policet jane militantet qe la PD. Nuk kishin se si ti largonin nga policia. I ndihmoi Stresi. Le qe ata vete i Thane: “Hik ore, hik. Ik ore po te themi” . Pastaj:- Uu, na iku!

  Reply to this comment
 17. shkerdhen -gerdeci February 1, 12:44

  ai asht stresi qe i solli shqupit humbjen shikojeni nga eshte nga vjen dhe me ke merret drogaxhi hesapi kur bjen nga mali ne fushe ne qoftese je bageti bahesh kafshe

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim