Arrestohen 10 efektivë të policisë së rendit dhe INUV-it

February 23, 2016 23:23

Arrestohen 10 efektivë të policisë së rendit dhe INUV-it

4 punonjës të policisë së Komisariatit Nr.5 dhe 6 punonjës, pjesë e Inspektoriatit Ndërtimor Urbanistik Vendor, me pozicione specialistë dhe shef sektori në Bashkinë e Kamzës janë vënë në pranga mbrëmjen e sotme.

Ata akuzohen për favorizim të ndërtimeve pa leje, shpërdorim detyre dhe korrupsion.

Operacioni u krye para pak çastesh nga Sektori i Krimit Ekonomik dhe Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave, pas një hetimi katër mujor.

Për momentin nuk bëhen të ditura detaje të tjera.

February 23, 2016 23:23
Komento

2 Komente

  1. Hani pak mos hani shume m.... February 24, 00:03

    Tani ne qeli pritet ti vizitojne keta hajdute, keqberes dhe shperdorues te LIGJIT, Ka*i i Zi, Fatmir Cam Mediu, Ndryshku Pollo, Shkerdheni i Saliutetj dhe ne facebook do te shkruaj Hiresia e Tij Krimineli Sali.

    Reply to this comment
  2. Kamzaliu February 24, 08:10

    Po c’faj kan ata…Kur shefi i tyre ZiMiu bredh i lire dhe tall hesapet me drejtesine!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin