Arrestohen babë e bir, u kapën me kanabis

August 14, 2016 09:22

Arrestohen babë e bir, u kapën me kanabis

Babë e bir kanë rënë në pranga të policisë së Fierit. Ata janë kapur me drogë. Sipas policisë lënda narkotike, e llojit kanabis, ishte e “ndarë”.

Kështu 53-vjeçari Bilbil Rexhaj, banues në fshatin Ferras ka pranuar se sasia e bimëve të kanabisit që i është gjetur, në bodrumin e shtëpisë ishte e tij.

Por policia disa metra larg nga banesa ka gjetur një parcelë po me kanabis. E për këtë përgjegjësinë e ka marrë djali 16-vjeçar F.R. Ky i fundit iu ka thënë efektivëve të policisë se drogën e kishte mbjellë vetë.

August 14, 2016 09:22
Komento

1 Koment

  1. Merohuana August 14, 14:01

    Cudi. Policia kap hashashin ne bodrum dhe nuk kap dot hektaret jashte bodrumit????
    Allah allah. Si ka mundesi????

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*