Arrestohet 22-vjeçari, abuzoi me një të mitur

Redaksia Online August 6, 2013 11:07

Arrestohet 22-vjeçari, abuzoi me një të mitur

Një 22-vjeçar është vënë në pranga sot me akuzën e kryerjes së marrëdhënieve seksuale me të mitur. Bajram Qosja, 22 vjeç, nga Elbasani, ka kryer marrëdhënie seksuale me një 13-vjeçare me iniciale D.D. Policia ka arrestuar 22-vjeçarin pas denoncimit të prindërve në polici ndërsa dhe verifikimi mjeko-ligjor vërtetoi se vajza është dhunuar seksualisht.

Redaksia Online August 6, 2013 11:07
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim