Arrestohet 23-vjeçari, kërkohej për vrasje

Redaksia Online June 7, 2013 09:41

Arrestohet 23-vjeçari, kërkohej për vrasje

Arrestohet në Tiranë Elidon Jaçe, i dënuar për vrasje dhe plagosje të rëndë me dashje. 23-vjeçari Jaçe, lindur dhe banues në Vlorë, është vënë në pranga nga policia e kryeqytetit, e cila i ka gjetur me vete edhe një sasi lënde narkotike. Sipas policisë, pas kontrollit të ushtruar në një çantë sportive, i është gjetur një pako marijuanë e mbështjellë me natriban, me peshë 1 kg e 47 gramë,  e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale, si dhe një telefon celular.

Redaksia Online June 7, 2013 09:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin