Arrestohet 32-vjeçari në Pogradec me 14 doza kokaine

December 1, 2015 14:06

Arrestohet 32-vjeçari në Pogradec me 14 doza kokaine

Një 32-vjeçar përfundoi sot në pranga nga policia e Pogradecit, pasi merrej me shpërndarjen e drogave të forta.

Në pranga përfundoi Altin Papa, banues në këtë qytet. Ai u arrestuar në vendin e quajtur “Kthesa e Linit”, në aksin rrugor Qafëthanë – Pogradec.

Gjatë kontrollit personal të ushtruar këtij shtetasi, në pikën e kontrollit të ngritur nga Policia, iu gjetën dhe sekuestruan 14 doza, me lëndë narkotike të dyshuar kokainë, të cilat dyshohet se do t’i shpërndante në qytetin e Pogradecit.

Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Pogradec , për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”. /Dita/

December 1, 2015 14:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*