Arrestohet 34-vjeçari, përdorte të miturit për vjedhje

Redaksia Online March 21, 2013 15:54

Arrestohet 34-vjeçari, përdorte të miturit për vjedhje

Një 34-vjeçar është vënë në pranga për shfrytëzim të miturish në kryeqytet. Shpëtim Kovaçi, nga fshati Otllak i Beratit dhe me banim në Tiranë u arrestua sot nga forcat e komisariatit nr.4 pasi rezultonte autor i një vjedhjeje prej 700 mijë lekësh në një dyqan të Tiranës, vepër e kryer disa muaj më parë.

Sipas policisë, vjedhja ishte kryer përmes bashkëpunimit me katër të mitur, të cilët Kovaçi i përdorte për të kryer vepra të tilla.

34-vjeçari është vënë në pranga, ndërsa katër të miturit u dërguan në qendrën në ndihmë të të miturve dhe grave të dhunuara.

Redaksia Online March 21, 2013 15:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*