Arrestohet 36-vjeçari në Lezhë, e kishte fshehur drogën…

March 31, 2018 17:02

Arrestohet 36-vjeçari në Lezhë, e kishte fshehur drogën…

Policia e Lezhës ka arrestuar një 36-vjeçar pasi i është gjetur në ofiçinë rreth 31.13 gramë kokainë.

Shtetasi i arrestuar është Izmir Gurluge, banues në Lezhë. Ndërkohë, i janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale lënda narkotike, një peshore elektronike dhe një telefon celular.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë për veprime të mëtejshme, në ngarkim të këtij shtetasi për veprën penale “Prodhim dhe shitja e narkotikëve” parashikuar nga neni 283/1 të Kodit Penal.

s.a/dita

March 31, 2018 17:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin